Trwa ładowanie...

"Paradise Hotel" w TVN. Światowy hit trafił do Polski, ruszyły castingi

W końcu w polskiej telewizji obejrzymy popularne na całym świecie reality show "Paradise Hotel". Za jego produkcję będzie odpowiadać stacja TVN. Ruszyły castingi do programu.

Share
"Paradise Hotel" w TVN. Światowy hit trafił do Polski, ruszyły castingi
Źródło: Materiały prasowe
d3przuw

"Paradise Hotel" to reality-show stworzony dla amerykańskiej telewizji FOX w 2003 r. Łącznie na całym świecie powstało 56 edycji w 14 krajach. Teraz do tego grona dołączy Polska. Zasady programu są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Na zwycięzcę polskiej edycji czeka 100 tys. zł.

Za produkcję będzie odpowiadać stacja TVN. Emisja reality show na kanale TVN 7 wiosną 2020 r. Wiadomo już, że program będzie nagrywany na indonezyjskiej wyspie Bali.

d3przuw

ZOBACZ TEŻ: Viki Gabor: "Sylwester w TVP to było moje marzenie od najmłodszych lat"

- Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana właśnie dla Siódemki. Przygotowania do tego projektu trwają od ponad dwóch lat. Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku - komentuje Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN 7.

"Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich?" - czytamy w zapowiedzi programu od biura prasowego stacji.

d3przuw

Dodajmy, że bardzo podobny program jesienią tego roku emitowała stacja Polsat. Reality show "Love Island. Wyspa miłości" przyciągało przed telewizory średnio ponad 600 tys. widzów. Wiemy już, że powstanie drugi sezon.

Trwają castingi do polskiej edycji "Paradise Hotel". Szczegóły na stronie tvn.pl.

d3przuw

Podziel się opinią

Share
d3przuw
d3przuw