Trwa ładowanie...
d231p5z

"Paradise Hotel" w TVN. Światowy hit trafił do Polski, ruszyły castingi

W końcu w polskiej telewizji obejrzymy popularne na całym świecie reality show "Paradise Hotel". Za jego produkcję będzie odpowiadać stacja TVN. Ruszyły castingi do programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Paradise Hotel" dostanie polską edycję. Na zdjęciu logo amerykańskiej wersji programu
"Paradise Hotel" dostanie polską edycję. Na zdjęciu logo amerykańskiej wersji programu (Materiały prasowe)
d231p5z

"Paradise Hotel" to reality-show stworzony dla amerykańskiej telewizji FOX w 2003 r. Łącznie na całym świecie powstało 56 edycji w 14 krajach. Teraz do tego grona dołączy Polska. Zasady programu są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Na zwycięzcę polskiej edycji czeka 100 tys. zł.

Za produkcję będzie odpowiadać stacja TVN. Emisja reality show na kanale TVN 7 wiosną 2020 r. Wiadomo już, że program będzie nagrywany na indonezyjskiej wyspie Bali.

ZOBACZ TEŻ: Viki Gabor: "Sylwester w TVP to było moje marzenie od najmłodszych lat"

- Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana właśnie dla Siódemki. Przygotowania do tego projektu trwają od ponad dwóch lat. Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku - komentuje Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN 7.

d231p5z

"Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich?" - czytamy w zapowiedzi programu od biura prasowego stacji.

Dodajmy, że bardzo podobny program jesienią tego roku emitowała stacja Polsat. Reality show "Love Island. Wyspa miłości" przyciągało przed telewizory średnio ponad 600 tys. widzów. Wiemy już, że powstanie drugi sezon.

Trwają castingi do polskiej edycji "Paradise Hotel". Szczegóły na stronie tvn.pl.

d231p5z

Podziel się opinią

Share
d231p5z
d231p5z