Trwa ładowanie...
d3uqn1v

Para w "Big Brotherze". Widzowie są podzieleni

Chłopak Justyny Żak wszedł do domu Wielkiego Brata we wtorek. Zakochani są bardzo szczęśliwi, co od razu widać na zdjęciach. A widzowie podzieleni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żak z "Big Brothera" padła ofiarą hejtu
Justyna Żak z "Big Brothera" padła ofiarą hejtu (Forum)
d3uqn1v

Na Instagramowym profilu programu "Big Brother" umieszczono zdjęcie Pawła i Justyny, którzy obudzili się dziś w świetnych humorach. Pod postem posypały się komentarze:
"Ja ich lubię. Tak jak Łukasza, który już odpadł", "Fajnie się patrzy na to szczęście", "Fajna para, mimo że nie jedzą mięsa". Justyna spędza większość czasu u boku swojego chłopaka. Dostrzegają to szczególnie ci widzowie, którzy oglądają poranne relacje na żywo z domu Wielkiego Brata. Igraszkom nie ma końca, i nawet trudno się dziwić. Długo się nie widzieli - to jedna sprawa. Druga: Justyna ostatnio przeżywała w programie trudniejsze chwile.

Zobacz także: Klaudia Marchewka o wspólnych kąpielach w "Big Brotherze": "Wiedzieliśmy o sobie prawie wszystko"

Nie wszystkim podoba się jednak to, że dostała tak ogromne wsparcie. Część widzów uważa, że wejście Pawła do programu jest niesprawiedliwe w stosunku do pozostałych domowników – każdy chciałby mieć bliską osobę w domu Wielkiego Brata.

To tylko część komentarzy:
- Oni powinni być w innym programie, jakimś dla par, a nie w BB.
- Szkoda, że nie wszyscy mieszkańcy maja taka szansę, budzić się z rana obok swoich bliskich, po raz kolejny dla mnie to niesprawiedliwe i odrażające.
- Po co go tam wpuścili?

We wtorek 35-letni Paweł Grigoruk wszedł do domu Wielkiego Brata. Oczywiście Justyna nie kryła wzruszenia i wielkiego zadowolenia, kiedy dowiedziała się, że nowym mieszkańcem jest jej chłopak. Warto nadmienić, że jeszcze dzień wcześniej uczestniczka myślała o wyjściu z domu ze względu na nieodpowiednie zachowanie innych mieszkańców.

d3uqn1v

Teraz na pewno nie będzie chciała opuścić programu. Nie wiadomo jednak, jak zdecydują widzowie, ponieważ Żak jest nominowana do odejścia.

d3uqn1v

Podziel się opinią

Share

d3uqn1v

d3uqn1v