Trwa ładowanie...

Owsiak do Ciechańskiego: "Zabieraj siebie z Trójki i poszukaj normalnego radia"

Jurek Owsiak skomentował jeden z najgłośniejszych transferów do radiowej Trójki. Po fali odejść znakomitych pracowników radia kierownictwo chce budować jego muzyczno-rozrywkowy profil, zapraszając do pracy znanych dziennikarzy muzycznych. Nie wszystkim się to podoba.

Share
Jurek Owsiak zaapelował do Łukasza Ciechańskiego w sprawie Trójki
Jurek Owsiak zaapelował do Łukasza Ciechańskiego w sprawie TrójkiŹródło: Getty Images, Fot: Mateusz Wlodarczyk, NurPhoto
d1od5kd

Były dziennikarz Rock Radia, znany także z anteny Antyradia, Łukasz "Ciechan" Ciechański, dołączył do Trójki. Jego transfer wzbudził skrajne emocje wśród słuchaczy. Jedni byli zaskoczeni, że zdecydował się przyjąć angaż w Trójce w obecnej sytuacji i napiętej atmosferze wokół rozgłośni.

Inni wytykali mu, że zapowiedział na wejściu zamiar "zaorania" konkurencji. Tymczasem jeszcze niedawno twierdził, że należy "zaorać" Trójkę i właściwie nigdy jej nie słuchał. Głos na temat przejścia Ciechana do rozgłośni zabrał także Jurek Owsiak. Zwrócił się do niego bezpośrednio.

Jurek Owsiak o aferze w Trójce: "4 lata temu rozpoczął się rozkład Programu 3 i narodowych mediów"

"Wybacz, że tak publicznie, bo mógłbym do Ciebie zadzwonić, ale sprawa nie na telefon, a wręcz przeciwnie – trzeba powiedzieć to głośno. Zabieraj bracie siebie z Trójki i poszukaj normalnego radia", napisał w poście na Facebooku.

Szef WOŚP podkreślił, że Ciechański jako dziennikarz i muzyk wielokrotnie współpracował z festiwalem w Kostrzynie, a przede wszystkim wyrósł na muzyce rockowej, która jest symbolem wolności i jako człowiek wyznający jej ideę, powinien poszukać sobie innego miejsca pracy.

d1od5kd

"Po prostu, Ciechan, uciekaj jak najdalej z miejsca, które tak bardzo skrzywdziło słuchaczy i bardzo wielu super dziennikarzy radiowych. Nic tam po Tobie, zerwiesz się i pierwszy przybiję Ci piątkę", podsumowuje dosadnie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1od5kd

Podziel się opinią

Share
d1od5kd
d1od5kd