Karolina Pajączkowska debiutuje w Opolu. Olśniewająca to mało powiedziane

Karolina Pajączkowska debiutuje w Opolu
Karolina Pajączkowska debiutuje w Opolu
Źródło zdjęć: © Screenshot

19.06.2022 21:50, aktual.: 19.06.2022 22:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z największych gwiazd TVP Info zadebiutowała jako prowadząca na festiwalu w Opolu. Na scenie wypadła naturalnie, a od jej kreacji nie można było oderwać wzroku. Jak gwiazda złotej ery Hollywood.

Podczas niedzielnego koncertu "Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji" na 59. KFPP w Opolu w roli prowadzącej debiutowała Karolina Pajączkowska. Dziennikarka kojarzona głównie z TVP Info jeszcze niedawno była korespondentką TVP w Ukrainie i pokazywała okrucieństwa wojny, a teraz błyszczy w blasku fleszy. Za to była też krytykowana przez internautów.

Złośliwych komentarzy Pajączkowska nie wzięła do siebie, a jej debiut w Opolu u boku Tomasza Kammela przebiegał bez większych wpadek. Zresztą przy takiej prezencji, drobne potknięcia z pewnością uszłyby jej płazem. Co za uroda! Prezenterka doskonale wiedziała, jak ją podkreślić.

  • Karolina Pajączkowska zachwyciła na scenie
  • Dziennikarka była pewna siebie
[1/2] Karolina Pajączkowska zachwyciła na scenie Źródło zdjęć: © AKPA

Karolina Pajączkowska postawiła na podkreślającą sylwetkę suknię wieczorową z wiązaniem na szyi z bordowych cekinów. Kreacja miała też wycięcie na dekolcie. Strój podkreślił kobiecą sylwetkę dziennikarki i doskonale się zgrywał z makijażem i fryzurą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (135)
Zobacz także