Trwa ładowanie...

Oliwia ze "Ślubu" o relacji z byłym mężem. Odpowiedziała na pytania internautów

Oliwia i Łukasz zostali sparowani przez ekspertów w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już w ostatnim odcinku show produkcja ujawniła, że para spodziewa się dziecka. Jak wyglądają ich relacje teraz, po rozwodzie?

Oliwia i Łukasz byli parą w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Oliwia i Łukasz byli parą w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Źródło: screen z programu
d48sq0n
d48sq0n

Oliwia i Łukasz w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" wydawali się być całkiem nieźle dobraną parą. Jakie było zdziwienie widzów, gdy na koniec programu dowiedzieli się nie tylko tego, że uczestnicy zdecydowali się pozostać w małżeństwie, ale na dodatek spodziewają się dziecka. Takiego rozwoju sytuacji mało kto się spodziewał. Kilka miesięcy po zakończeniu 4. edycji Oliwia poinformowała jednak, że rozstała się z Łukaszem. Od tej pory wychowują syna oddzielnie.

Ciesiółka rozwija się jako influencerka w sieci. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 240 tys. internautów. Dociekliwych internautów, warto dodać. Oliwia odpowiedziała na kilka pytań swoich obserwatorów i nie mogło zabraknąć tych o relacje z byłym mężem z show.

Zobacz: Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

Oliwię zapytano o to, jak dogaduje się z byłym mężem w kwestii opieki nad synem.

d48sq0n

"Bezproblemowo. Zależy mi, żeby Łukasz i Franio utrzymywali ze sobą kontakt" - odpowiedziała.

 Jedna z osób zapytała także, czy w jej życiu jest nowy partner. "Na ten moment nie mam przestrzeni w swoim życiu na taką zmianę" - przyznała uczestniczka "Ślubu".

 Co ciekawe, Oliwia zdecydowała się też otwarcie odpowiedzieć na pytanie, czy wzięłaby drugi raz udział w eksperymencie TVN.

d48sq0n

"Biorąc pod uwagę fakt, że nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki, bo zmieniają się okoliczności, ludzie... to rezultat mógłby być zupełnie inny od poprzedniego. Sądzę, że tak" - przyznała. Kto wie, może podobnie jak w australijskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która robi furorę na Playerze, kiedyś któryś z byłych uczestników jeszcze raz stanie na ślubnym kobiercu?

d48sq0n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48sq0n