Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała syna. Ale wyrósł!

Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest szczęśliwą mamą
Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest szczęśliwą mamą
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. MOS

01.10.2021 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć związek Oliwii i Łukasza nie przetrwał próby czasu, za sprawą syna ich losy zawsze będą ze sobą połączone. Malec rośnie jak na drożdżach.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się na ślubnym kobiercu po tym, jak zostali sparowani przez ekspertów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że był to strzał w dziesiątkę, bo para pokonała wiele przeszkód, aby być razem. Po kilku miesiącach małżeństwa postanowili powiększyć swoją rodzinę. I tak na świecie pojawił się Franek, który ma już prawie 1,5 roku.

Niestety para rozstała się pod koniec 2020 r. Teraz dzielą się opieką nad synkiem. Jest to zadanie o tyle trudne, że Oliwia powróciła do rodzinnego Gdańska, a Łukasz wciąż mieszka na Śląsku. Na co dzień Franek spędza czas z mamą, ale rodzice dbają o to, aby chłopiec spędzał też jak najwięcej czasu z tatą.

- Niedawno miałem okazję spędzić z Frankiem ponad tydzień i był to na pewno najlepszy tydzień ostatnich miesięcy. Myślałem, że będzie mi ciężko zajmować się samemu rocznym dzieckiem, ale Franek jest tak kochany i grzeczny, że opieka nad nim okazała się czystą przyjemnością. I mamy już zaplanowany kolejny męski tydzień - mówił w czerwcu Łukasz w "Dzień dobry TVN".

Oliwia opublikowała na Instagramie aktualne zdjęcie z synem. "Mój słodki chłopaczyna" - napisała. Widać, że Franek zmienia się z tygodnia na tydzień, mimo że jego mama konsekwentnie nie pokazuje twarzy chłopca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także