Olivier Janiak drwił z Pawła Kukiza. Teraz nie jest mu do śmiechu

Olivier Janiak odniósł się do zachowania Pawła Kukiza w Sejmie
Olivier Janiak odniósł się do zachowania Pawła Kukiza w Sejmie
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski, Palicki

12.08.2021 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tym konfliktem żyła cała Polska. Oliver Janiak w 2013 r. w niepochlebnych słowach wypowiedział się na temat Pawła Kukiza, który w odwecie zaczął go obrażać. Teraz prowadzący "Co za tydzień" odniósł się do obecnego zachowania lidera Kukiz'15. Co powiedział?

11 sierpnia 2021 r. oczy całej Polski były skierowane w stronę Sejmu. To właśnie tam odbyło się głosowanie w sprawie ustawy o radiofonii i telewizji, którą potocznie określa się "lex TVN". Politycy Kukiz'15, w tym sam Paweł Kukiz, byli "za" przyjęciem projektu, który w dużej mierze wymierzony jest w popularną stację telewizyjną. Nie wszystkim to się spodobało.

Zachowanie muzyka, a obecnie polityka, wywołało lawinę oburzenia. Dopiero w drugiej turze głosowania, po tzw. reasumpcji, Paweł Kukiz zdecydował się poprzeć ustawę. To spowodowało, że w mediach społecznościowych koledzy po fachu artysty zaczęli komentować jego decyzję. Jan Borysewicz, z którym były lider Piersi nagrał płytę, wykreślił go z logo zespołu. Jan Panasewicz również skrytykował zachowanie wokalisty.

Oliver Janiak także przyłączył się do krytyki Pawła Kukiza. W tym miejscu warto przypomnieć ich konflikt, który rozpoczął się w 2013 r. To właśnie wtedy prowadzący "Co za tydzień" w programie na antenie TTV powiedział, że wokalista "śpiewał o dupie Maryni".

ZOBACZ TEŻ: Radosław Sikorski bezwzględny dla Kukiza. Tak się tłumaczy

Olivier Janiak o Pawle Kukizie: "Na śniadanie walił butelkę whisky"

- Facet śpiewał w Piersiach zaangażowane piosenki, potem śpiewał o dupie Maryni. To były piosenki o niczym. Trudno wierzyć facetowi, który na śniadanie walił butelkę whisky przez lata, więc nie chciałbym, Aby on był orędownikiem moich myśli. Zresztą on się do tego w niejednym wywiadzie przyznawał - powiedział w programie "Studio TTV".

Na te słowa zareagował Paweł Kukiz, który określił Oliviera Janiaka "zniewieściałym chłopcem". - Janiak mówi, że obecnie śpiewam o dupie Maryni? Cóż, jego prawo. Tak widocznie został wychowany, że piosenki np. "17 września" o mordzie na polskich oficerach czy "Heil Steinbach", z wydanej pół roku temu płyty "Siła i Honor", są dla niego bezwartościowe i o niczym - stwierdził Kukiz.

- Mówiąc szczerze, słabo kojarzę Janiaka. O ile dobrze pamiętam ze zdjęć w internecie, to taki zniewieściały chłopiec. Przepraszam, ale tylko takie mam skojarzenie - dodał.

Jak teraz Janiak odnosi się do zachowania Kukiza? W rozmowie z Plejadą rzucił krótko: "Nie zajmuję się polityką". Na Instagramie odniósł się jednak do "lex TVN". "Co za czasy / wolne media" - czytamy pod postem.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (192)
Zobacz także