Nowy hit internetu. Prowokacja na oczach widzów TV Republika

TV Republika nadaje
TV Republika nadaje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.01.2024 09:02, aktual.: 03.01.2024 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W materiale "W Warszawie trwa protest w obronie wolnych mediów" wyemitowanym na antenie TV Republika doszło do zaskakującej sytuacji. W trakcie wypowiedzi osoby protestującej na drugim planie pojawiły się dwie młode kobiety, które postanowiły zamanifestować swoje uczucia lub poglądy, sprowokować.

W ciągu ostatnich kilku dni grudnia TV Republika z marginalnej stacji, którą średnio w ciągu doby oglądało niespełna 6 tys. widzów, przekształciła się w drugą siłę na rynku stacji newsowych. W porównaniu do pierwszych dziewiętnastu dni grudnia dobowy wzrost oglądalności TV Republika wyniósł aż 2578 proc. W świątecznym okresie stacja Tomasza Sakiewicza była oglądana średnio w ciągu doby przez 166,6 tys. widzów.

Bez wątpienia jest to widownia, przed którą warto zaistnieć, prowokując lub wyrażając własne poglądy. W materiale "W Warszawie trwa protest w obronie wolnych mediów" bohaterkami drugiego planu stały się dwie młode kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W momencie, gdy jeden z protestujących w obronie wolnych mediów wypowiadał się na temat "rządów bezprawia", tuż za nim pojawiły się dziewczyny, które ostentacyjnie pocałowały się w usta. Później spojrzały w kamerę i kontynuowały czułości.

W tym momencie ktoś z protestujących wykazał się z kolei czujnością i zasłonił biało-czerwoną flagą całujące się niewiasty. Sytuacja na antenie TV Republika została "uratowana", ale tylko na chwilę.

Na koniec materiału dziewczyny wyłaniają się spod flagi i przesyłają pozdrowienia widzom stacji. Dodajmy, że to nie pierwszy incydent, do którego doszło w ostatnim czasie na antenie TV Republika. Kilka dni temu, także podczas relacji z protestu przeciwników zmian w mediach publicznych, reporter TV Republika oddał głos młodemu mężczyźnie. - Jest mi bardzo przykro, do czego doprowadziła Telewizja Polska w ostatnich latach, do jakiego podziału narodu - usłyszał zaskoczony reporter.

Materiał przygotowany przez dziennikarzy TV Republika szybko stał się hitem w internecie. Nie o taką wprawdzie popularność chodziło jego autorem, niemniej nagranie wideo pojawiło się już na wielu kontach śledzących media.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" wskazujemy Najlepsze filmy i seriale, Największe rozczarowania, afery i skandale oraz Największą bekę 2023 roku. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (151)
Zobacz także