Trwa ładowanie...
d25w2v4

O bliskości na planie "Klanu" nie ma mowy. Tomasz Stockinger odsłonił kulisy

Praca na planie "Klanu" po kwarantannie wrze. Oczywiście w wyjątkowych warunkach. Tomasz Stockinger wyjawił, jak wyglądają zmiany w realizacji niektórych scen.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Stockinger o pracy na planie "Klanu"
Tomasz Stockinger o pracy na planie "Klanu" (ONS, Materiały prasowe)
d25w2v4

Tomasz Stockinger ma powody do radości. Po kilkumiesięcznej przerwie związanej z problemami zdrowotnymi, a także kwarantanną, wrócił do pracy. Znów pojawił się na planie "Klanu" i pracuje nad nowymi odcinkami.

Jednak po odmrożeniu plany zdjęciowe są objęte ścisłymi restrykcjami. "Klan" nie jest wyjątkiem. Ekipa serialu pracuje w reżimie sanitarnym. Nie ma m.in. mowy o scenach bliskości pomiędzy aktorami, o czym powiedział Tomasz Stockinger w rozmowie z "Faktem".

Kaja Paschalska o "Klanie": "Łatka Oli Lubicz uwierała mnie jako nastolatkę"

– Nie ma całowania. Wszyscy czują, że to ryzykowne. Jeszcze rok temu pod koniec sceny partnerzy się przytulali, ja całowałem Dorotę Kamińską w policzek czy w szyję. Teraz nie ma o tym mowy – wyjawił.

d25w2v4

Niemniej aktor nie miał problemu, by przejść do specjalnego trybu pracy. Podkreśla, jak ważne jest zachowywanie środków bezpieczeństwa i dbanie o higienę w tym trudnym czasie. Podkreślił też, że nie ma problemu z tym że tymczasowo relacje pomiędzy nim a serialową ukochaną ulegną drobnemu ochłodzeniu.

- W scenariuszu zostało to zastąpione czułymi słowami i spojrzeniami. Myśmy się tyle już nacałowali przez te wszystkie lata, że taka drobna zmiana się przyda - dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25w2v4

Podziel się opinią

Share
d25w2v4
d25w2v4