Trwa ładowanie...
d34gk44

Norbi się wygadał. W "Jaka to melodia?" nadchodzą zmiany

Zmiana prowadzącego była sporym zaskoczeniem dla widzów "Jaka to melodia?". Okazuje, że to nie koniec ingerencji produkcji w formułę programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Norbi jako prowadzący show cieszy się sympatią
Norbi jako prowadzący show cieszy się sympatią (East News, Fot: East News)
d34gk44

Kultowy program muzyczny przez 20 lat był prowadzony przez Roberta Janowskiego. Rok temu dziennikarz pożegnał się z produkcją, co początkowo nie spotkało się z powszechnym zrozumieniem widzów.

Okazało się, że Norbi, czyli nowy gospodarz show, szybko zjednał sobie sympatię fanów programu. Format odnotował nawet wzrost popularności. Co ciekawe, producenci postanowili iść za ciosem i planują kolejne zmiany.

ZOBACZ TEŻ: Janowski o planach zawodowych

- Teraz będzie lekka zmiana scenografii, delikatny lifting, biegniemy do przodu, bardzo fajna sytuacja. Pojawi się bardzo dużo wykonawców polskich, także zagraniczni przylatują, przyjeżdżają - rewelacja. Agustin Egurrola i Robert Kochanek – panowie gratuluję! Bardzo mocne ekipy taneczne, plus Santi Bello Group – to są naprawdę szczytowe formacje taneczne w naszym kraju i nie tylko - zdradził Norbi w rozmowie z "Newserią".

d34gk44

Muzyk jest też, że jest niezwykle zadowolony z faktu, że "Jaka to melodia?" jest hitem TVP.

- Ta oglądalność, ta widownia i te udziały w rynku mnie osobiście zachwycają i jestem bardzo dumny. Nie mogę mówić, że z siebie, bo wszyscy na to pracujemy, ale naprawdę jest mi niezmiernie miło, czuję się szczęśliwym człowiekiem - dodał Norbi.

Jesteście fanami Norbiego jako gospodarza show? Czy woleliście w tej roli Roberta Janowskiego?

d34gk44

Podziel się opinią

Share

d34gk44

d34gk44