Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia?" z Norbim zarabia więcej niż za czasów Janowskiego

Odejście Roberta Janowskiego po 20 latach prowadzenia programu było głośno krytykowane przez wielu telewidzów. Niezadowolenie nie przełożyło się jednak na wyniki finansowe, które dla TVP są dużym sukcesem.

"Jaka to melodia?" z Norbim zarabia więcej niż za czasów JanowskiegoŹródło: East News, fot: East News
dopy8a2
dopy8a2

Według raportu domu mediowego MullenLowe MediaHub muzyczny show "Jaka to melodia?" zarobił w 2018 r. 75,4 mln zł., czyli o prawie 2 mln zł więcej niż rok wcześniej. Przypomnijmy, że jesienią 2018 r. program zaprezentował się w odświeżonej wersji, w której rolę prowadzącego przejął Norbi.

Początkowo odejście Roberta Janowskiego, który prowadził program od 1997 r., nie spotkało się z powszechnym zrozumieniem widzów. Niedawno pisaliśmy nawet o internetowej petycji osób, które chcą powrotu Janowskiego na poprzednie stanowisko. Decyzje władz TVP o wprowadzeniu zmian okazały się jednak strzałem w dziesiątkę, o czym świadczyły wyniki oglądalności pierwszych odcinków z udziałem Norbiego (czytaj więcej tutaj).

– Zawsze jestem sobą, niczego nie udaję. Wkładam w ten program całego siebie, a prawda zawsze się obroni. Ludzie lubią szczerość i myślę, że to jest częścią mojego sukcesu – mówił Norbi "Super Expressowi".

Obejrzyj: Norbi o "Jaka to Melodia?": Psy sczekają, karawana jedzie dalej

dopy8a2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dopy8a2