Trwa ładowanie...
dj81nsl

Norbi przyciąga widzów do TVP. "Jaka to melodia?" liderem pasma w sobotnie popołudnie

Nowa odsłona teleturnieju "Jaka to melodia?" została przyjęta bardzo dobrze. Widzom spodobała się odświeżona oprawa oraz nowy prowadzący, Norbi. Przełożyło się to również na widownię. Wirtualnemedia.pl informują, że pierwsze dwa odcinki okazały się sukcesem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Norbi nowym prowadzącym "Jaka to melodia?"
Norbi nowym prowadzącym "Jaka to melodia?" (East News)
dj81nsl

Przez ostatnie tygodnie polskie media żyły zmianami w programie "Jaka to melodia?". Z show po 20 latach rozstał się Robert Janowski. Jego odejście miało być podyktowane nową formułą, której gwiazdor nie akceptował. Kiedy pojawiła się informacja, że w roli prowadzącego zastąpi go Norbi, w sieci szybko zaczęto krytykować decyzję TVP.

Pierwszy odcinek, 1 września, został wyemitowany na antenie TVP1 o godz 17:30. Niespodziewanie okazało się, że piosenkarz odnalazł się w nowej roli i ożywił program, które przez ostatnie lata zaczynał trącić myszką. Przełożyło się to również na dużą widownię.

Wirtualnemedia.pl opublikowały wyniki badań telemetrycznych udostępnionych przez Mediacom, z których wynika, że w sobotę przed telewizorami zasiadło średnio 1,38 mln osób. Dzień później było jeszcze lepiej. Niedzielny program obejrzało 1,77 mln widzów. TVP1 była liderem pasma w sobotnie popołudnie.

dj81nsl

Program "Jaka to melodia?" można oglądać od poniedziałku do soboty w godz. 17.30 oraz w niedziele o godz. 18.30.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dj81nsl

Podziel się opinią

Share
dj81nsl
dj81nsl