Ninja Warrior Polska: Zaliczyłam kilka upadków ale idę dalej

Ninja Warrior Polska: Zaliczyłam kilka upadków ale idę dalej
Źródło zdjęć: © fot. Krystian Szczesny

17.09.2019 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Staroń to pierwsza kobieta, która w polskiej edycji programu zakwalifikowała się do półfinału. Doszła do etapu, do którego nie doszło wielu mężczyzn.

Fit mama wychowująca samotnie 14-letniego syna. Uwielbia przygotowywać zdrowe przekąski. Pasjonatka sportów ekstremalnych. Studentka dietetyki sportowej. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Uważa się za niepoprawną optymistkę, nie znosi narzekania.

- Bardzo się cieszę, że doszłam do półfinału. Mam kontuzję barku i jestem trochę poobcierana po wcześniejszej turze przeszkód - zaliczyłam kilka upadków. Ale nie odpuszczam, idę dalej - powiedziała o swoim udziale Marta.

Prowadząca Aleksandra Szwed z kolei prosiła widzów o mocne, solidarne trzymanie kciuków. To przecież fantastyczna okazja, żeby udowodnić że piękna pleć nie zawsze oznacza słabszą.

"Ninja Warrior: to polski program telewizyjny typu reality show oparty na japońskim formacie o tym samym tytule. Program wystartował 3 września 2019 r . w telewizji Polsat. W rolę prowadzącej wciela się Aleksandrę Szwed, zaś komentatorami są Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras” Jurkowski.

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także