Trwa ładowanie...
d2cip4m

Ninja Warrior Polska: Zaliczyłam kilka upadków ale idę dalej

Marta Staroń to pierwsza kobieta, która w polskiej edycji programu zakwalifikowała się do półfinału. Doszła do etapu, do którego nie doszło wielu mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Staroń to pierwsza kobieta, która dotarła do półfinału
Marta Staroń to pierwsza kobieta, która dotarła do półfinału (fot. Krystian Szczesny)
d2cip4m

Fit mama wychowująca samotnie 14-letniego syna. Uwielbia przygotowywać zdrowe przekąski. Pasjonatka sportów ekstremalnych. Studentka dietetyki sportowej. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Uważa się za niepoprawną optymistkę, nie znosi narzekania.

- Bardzo się cieszę, że doszłam do półfinału. Mam kontuzję barku i jestem trochę poobcierana po wcześniejszej turze przeszkód - zaliczyłam kilka upadków. Ale nie odpuszczam, idę dalej - powiedziała o swoim udziale Marta.

Zobacz wideo:

Zobacz też: "Ninja Warrior Polska": przebojowe show testujące sprawność i wytrzymałość zawodników

d2cip4m

Prowadząca Aleksandra Szwed z kolei prosiła widzów o mocne, solidarne trzymanie kciuków. To przecież fantastyczna okazja, żeby udowodnić że piękna pleć nie zawsze oznacza słabszą.

"Ninja Warrior: to polski program telewizyjny typu reality show oparty na japońskim formacie o tym samym tytule. Program wystartował 3 września 2019 r . w telewizji Polsat. W rolę prowadzącej wciela się Aleksandrę Szwed, zaś komentatorami są Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras” Jurkowski.

Zobacz też: "Ninja Warrior Polska": uczestnik wydostał się z piekła. Stracił nogę, ale ciągle walczy

d2cip4m

Podziel się opinią

Share

d2cip4m

d2cip4m