Trwa ładowanie...
d3s3icr

"Niewolnica Isaura": Minęło już 35 lat od premiery serialu. Jak zmieniła się Lucelia Santos?

35 lat temu "Niewolnica Isaura" podbiła serca polskich widzów. Gwiazdą brazylijskiej telenoweli niewątpliwe była Lucelia Santos. Jak po latach zmieniła się aktorka?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Niewolnica Isaura": Minęło już 35 lat od premiery serialu. Jak zmieniła się Lucelia Santos?
"Niewolnica Isaura": Minęło już 35 lat od premiery serialu. Jak zmieniła się Lucelia Santos? (Materiały prasowe)
d3s3icr

"Niewolnica Isaura" zadebiutowała na ekranach polskich telewizorów 19 lutego 1985 r. Brazylijska telenowela opowiada historię tytułowej bohaterki, która była więziona przez okrutnego i bezwzględnego Leoncio Almeidę. Serial został nakręcony w 1976 r. na podstawie XIX-wiecznej powieści brazylijskiego pisarza Bernarda Guimarãesa.

Zagłosuj na najlepsze polskie filmy!

Popularność "Niewolnicy Isaury" była tak ogromna, że sporo dzieci urodzonych w tamtym okresie otrzymywało imiona bohaterów serialu. Ogromny sukces brazylijskiej telenoweli przyczynił się do tego, że Lucelia Santos, odtwórczyni głównej roli, zdobyła status światowej gwiazdy. Aktora kontynuowała swoją przygodę z filmem, występując w rozmaitych produkcjach. W 1985 r. odwiedziła również Polskę, gdzie zostałabardzo ciepło przyjęta.

d3s3icr

Obecnie Lucelia Santos ma 62 lata. Aktorka regularnie udziela się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Cały czas występuje w brazylijskich produkcjach i nie zanosi się na to, by najbliższym czasie miała rezygnować z kariery aktorskiej.

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

Sprawdź, jak dziś wygląda kultowa Isaura.

d3s3icr

Podziel się opinią

Share

d3s3icr

d3s3icr