Trwa ładowanie...

Niesamowity występ Polaka w norweskim "Mam talent". Kim jest Krzysztof "Frytt" Frymarkiewicz?

Polak zachwycił jednego z jurorów norweskiego "Mam talent". Otrzymał automatyczny awans do półfinału.

Share
Niesamowity występ Polaka w norweskim "Mam talent". Kim jest Krzysztof "Frytt" Frymarkiewicz?
Źródło: Materiały prasowe
d1xtkgo

20 września norweska stacja TV2 wyemitowała odcinek "Mam talent", w którym wystąpił polski raper mieszkający w Norwegii. Krzysztof "Frytt" Frymarkiewicz wykonał utwór "Życie jest piękne". Jeden z jurorów był pod tak ogromnym wrażeniem występu Polaka, że wcisnął złoty przycisk. Dzięki temu uczestnik otrzymał automatyczny awans do listopadowego półfinału.

Krzysztof Frytt Frymarkiewicz od 10 lat mieszka na stałe w Norwegii. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem muzyki. Mężczyzna zdradził, co zmusiło go do rapowania i wzięcia udziału w programie.

d1xtkgo

- My, Polacy, jesteśmy największą grupą imigrantów w Norwegii, co czasem okazuje się problematyczne. Bo ludzie bywają samotni, mieszkają sami, wielu ma rodziny w Polsce. Życie za granicą nie jest usłane różami, to nie tylko raj. Ludzie często wysyłają mi prywatne wiadomości, że moja muzyka pomogła im przeżyć trudne momenty – powiedział Frytt.

Już 22 listopada Krzysztof Frytt Frymarkiewicz dowie się, czy uda mu się dostać do finału norweskiego "Mam talent".

"Dziękuje Wam wszystkim z całego serducha za wszystkie komentarze i udostępnienia. Cieszę się ze odcinek się ukazał i nareszcie koniec tajemnic. Tak jak pisałem wcześniej mam nadzieje ze część z Was będzie z nami na półfinałach na żywo 22 listopada" - napisał na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Mam Talent Wielka Brytania w Telewizji WP

d1xtkgo

Podziel się opinią

Share
d1xtkgo
d1xtkgo