Trwa ładowanie...

Nie chce być już twarzą TVP? Zaskakująca reakcja dziennikarki

Anna Popek od lat jest znanym pracownikiem Telewizji Polskiej. Wydaje się, że nie tylko fanom, ale i jej samej zaczyna to przeszkadzać.

Anna Popek  rozważa ścieżki kariery.Anna Popek rozważa ścieżki kariery.Źródło: ONS
d4aegxo
d4aegxo

Dziennikarka zaczynała karierę w regionalnych oddziałach TVP, aby pod koniec lat 90. zostać prowadzącą porannego show TVP1 "Kawa czy herbata". Gdy po objęciu prezesury TVP przez Jacka Kurskiego część dziennikarzy odeszła z telewizji, ona pozostała i otrzymała możliwość rozwoju na antenie TVP Info.

Choć Anna Popek wciąż cieszy się sympatią widzów i otoczona jest stałym gronem fanów, w ostatnim czasie na jej kontach w mediach społecznościowych pojawiają się kąśliwe uwagi internautów. Najpierw domagano się od niej, aby zajęła stanowisko w sprawie wyroku TK ws. aborcji embriopatologicznej i Strajku Kobiet, a później pojawiły się uwagi co do jej miejsca pracy.

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Dziennikarka w dość dyplomatyczny sposób wybrnęła z sytuacji. Przyznała, że "coraz dziwniejszy jest ten rok", wiele się dzieje, ale ludzie zawsze "przystosowują się do coraz to nowej rzeczywistości". Jednak oficjalnie skorzystała z, jak sama określiła, "prawa do milczenia" w sprawie aktualnych wydarzeń w Polsce.

d4aegxo

Co ciekawe, wśród pracowników TVP pojawiały się głosy sprzeciwu wobec działań władzy. Najodważniej przemówił na antenie Michał Cholewiński, a w swoich mediach społecznościowych wyrazy protestu opublikowali m.in. Katarzyna Cichopek, Adriana Kalska.

Nieokazująca swoich poglądów Anna Popek została postawiona przez fanów w trudnym położeniu. Na Instagramie padło pytanie od internauty, dlaczego jeszcze nie odeszła z Telewizji Polskiej. Odpowiedź dziennikarki daje do myślenia.

Anna Popek zareagowała na zaczepkę fana. Instagram
Anna Popek zareagowała na zaczepkę fana.Źródło: Instagram

Czyżby Anna Popek chciała zmienić bieg swojej kariery? Jej odpowiedź może sugerować, że dotąd nie otrzymała wystarczająco kuszącej propozycji, aby zmienić pracodawcę. Choć nie narzeka na brak zajęć poza telewizją: prowadzi audycje w Trójce, Radiu Wnet, pisze do tygodnika "Do Rzeczy".

d4aegxo

Myślicie, że rzeczywiście myśli o zmianie pracy?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4aegxo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aegxo