Trwa ładowanie...

"Nic się nie stało": TVP pracuje nad filmem o pedofilii. Jacek Kurski twierdzi, że "będzie dym"

TVP przygotowuje film "Nic się nie stało", który opowie o przypadkach pedofilii wśród polskich elit. W jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział go prezes Jacek Kurski. Podkreśla, że produkcja "będzie wstrząsająca".

Share
"Nic się nie stało": TVP pracuje nad filmem o pedofilii. Jacek Kurski twierdzi, że "będzie dym"
Źródło: East News
d3ly4wu

Film "Nic się nie stało", który wyprodukuje TVP, poruszy tematykę pedofilii wśród elit w Polsce. Głównym autorem projektu jest Sylwester Latkowski, były redaktor naczelny tygodnika "Wprost", reżyser filmów dokumentalnych i reportaży. Mieszał sukcesy z nieudanymi produkcjami. Niektóre jego filmy były uznawane za kontrowersyjne.

O produkcji wspomniał prezes stacji Jacek Kurski w wywiadzie dla tygodnika "Sieci". - Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową - pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu "Inwazja". Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film "Pedofile" Latkowskiego - powiedział.

d3ly4wu

ZOBACZ TEŻ: Jacek Kurski o filmie "Zenek": To dopełnienie naszego wachlarza zaangażowań"

Przypomnijmy, że TVP wyemitowała dokument "Pedofile" tydzień po premierze głośnego filmu braci Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu", który obejrzało na portalu YouTube ponad 23 mln razy. Z kolei "Inwazja" została pokazana tuż przed wyborami parlamentarnymi. Według Rzecznika Praw Obywatelskich produkcja przedstawiła negatywnie środowisko LGBT, manipulowała faktami w sprawie Marszów Równości i spotęgowała społeczną nienawiść do LGBT.

Kurski jest przekonany, że "Nic się nie stało" zrobi duże zamieszanie na polskim rynku filmowym. - Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym - dodał w rozmowie.

Data premiery filmu "Nic się nie stało" na razie nie jest znana.

d3ly4wu

Podziel się opinią

Share
d3ly4wu
d3ly4wu