Trwa ładowanie...

Negocjacje z Niedźwieckim zawieszone? "Czekamy na rozstrzygnięcie audytu"

Nie kończą się zmiany w radiowej Trójce. W ramówce pojawiły się nowe audycje i duety prowadzących. Nie ustają jednak pytania słuchaczy o Listę Przebojów i o to, czy wróci Marek Niedźwiecki? Kuba Strzyczkowski zabrał głos w tej sprawie.

Kuba Strzyczkowski przyznał, że dalsze rozmowy z Markiem Niedźwieckim zależą od wyniku audytu Listy Przebojów Kuba Strzyczkowski przyznał, że dalsze rozmowy z Markiem Niedźwieckim zależą od wyniku audytu Listy Przebojów Źródło: ONS.pl
d3oogc0
d3oogc0

Audycja "Byle do 13" z nowymi duetami prowadzących, "Blondynka w Trójce" Beaty Pawlikowskiej czy językowy kącik profesor Katarzyny Kłosińskiej "Astronomia języka" to tylko niektóre nowości w ramówce Trójki. Kuba Strzyczkowski, nowy dyrektor Programu Trzeciego Polskiego Radia, podkreśla w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl, że to nie koniec zmian na antenie.

- Oczywiście nie wytracamy tempa, wkrótce słuchacze usłyszą kolejne nowe nazwiska. Nie o wszystkich mogę mówić, bo negocjacje trwają - zaznacza.

Strzyczkowski o negocjacjach z Niedźwieckim. "Z ostrożności procesowej nie zdradzę szczegółów"

Słuchacze jednak nadal dopytują, kiedy i czy w ogóle wróci Marek Niedźwiecki i Lista Przebojów. Telefony w tej sprawie wciąż się pojawiają, zazwyczaj podczas piątkowej popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki", którą prowadzi Strzyczkowski. Jak się okazuje, kluczowy w tej sprawie jest wynik audytu muzycznej audycji. W najnowszej wypowiedzi dyrektor Trójki z mniejszym entuzjazmem komentuje możliwość powrotu Marka Niedźwieckiego. Wygląda na to, że negocjacje z gospodarzem Listy Przebojów zostały zawieszone.

d3oogc0

- Czekamy na rozstrzygnięcie audytu prowadzonego przez Polskie Radio. Po jego zakończeniu wrócimy do rozmów z Markiem Niedźwieckim o powrocie na antenę - mówi w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Kuba Strzyczkowski.

Przypomnijmy, że niedługo po objęciu stanowiska dyrektora dziennikarz zapewniał, że zapowiedziana 19 maja przez Prezes Polskiego Radia kontrola Listy Przebojów jest niepotrzebna.

- Niepotrzebny jest żaden audyt. Potrzebny jest odporny na boty i inicjatywy hakerskie sprawny program komputerowy. To dotyczy wszystkich nadawców, tylko się tym nie chwalą. I tyle na ten temat, to jest cała tajemnica tak zwanych manipulacji - mówił Polskiej Agencji Prasowej. Na początku czerwca okazało się jednak, że władze Polskiego Radia audyt zarządziły i jest on w toku, co potwierdziła osoba z biura zarządu Polskiego Radia.

Marek Niedźwiecki wciąż czeka zaś na przeprosiny ze strony Polskiego Radia i TVP oraz kwotę 10 tys. złotych na rzecz lekarzy walczących z pandemią.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3oogc0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oogc0