Natalia Janoszek komentuje żenujące słowa Malitowskiego. "Nie roztrząsam tego"

Natalia Janoszek skomentowała żenujące słowa Michała Malitowskiego, które padły w "Tańcu z gwiazdami"
Natalia Janoszek skomentowała żenujące słowa Michała Malitowskiego, które padły w "Tańcu z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA

19.10.2022 11:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Malitowski podczas ostatniego "Tańca z gwiazdami" pozwolił sobie na zbyt dosadny komentarz skierowany do Natalii Janoszek. Aktorka odniosła się do słów jurora z dużym dystansem.

Natalia Janoszek w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami" jak zwykle popisała się umiejętnościami. Ale gwiazda Bollywood to nie tylko sprawna tancerka, ale także piękna kobieta. I właśnie to połączenie wywołało ogromne emocje w męskiej części jury programu. Tuż po występie Janoszek, Malitowski palnął, nieco zrzucając odpowiedzialność na Grabowskiego:

- Andrzej mi tutaj mówi, że od twojego uroku jest ciepło w sercu i w kroku.

Dwuznaczny komentarz zdziwił prowadzącego program Krzysztofa Ibisza, który usiłował ratować sytuację. Ale przecież wszyscy słyszeli, co oznajmił Malitowski. Juror po czasie przyznał się do błędu.

"Przede wszystkim przepraszam. Moje dwuznaczne słowa, które wczoraj wypowiedziałem w programie 'Taniec z gwiazdami', mogły wywołać jednoznaczne skojarzenia. Powinienem się z tym liczyć. Z Natalią rozmawiałem i jesteśmy w kontakcie. Teraz przepraszam ją publicznie, a za nią wszystkie osoby urażone moimi słowami" - napisał na InstaStories.

Co na to sama zainteresowana?

- Nie ukrywam, że byłam jeszcze w emocjach po salsie, więc mimochodem trochę słuchałam komentarzy jurorów. Przyznam szczerze, że mam duży dystans do siebie i wzięłam to bardziej za komplement. Rozgrzałam parkiet pod każdym względem. Nie roztrząsam tego i nie myślę o tym - podkreśliła w rozmowie z Plejadą.

- Różne emocje nami targają i jurorami podczas występów, potem zdarza się rzucić coś tak po prostu. Za dużo się rozwodzimy nad tym, czy ktoś powinien powiedzieć tak czy inaczej. Nie uważam, żeby to było wulgarne. Raczej potraktowałam to jako żart, a nawet komplement - dodała.

Niestety, doskonale tańcząca Janoszek pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Zdecydowali o tym sami widzowie, którzy swoimi głosami wsparli jej konkurentów. Natalia odpadła, ale nie ma czasu na roztrząsanie porażki. Jak wyznała w mediach społecznościowych, właśnie straciła babcię.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także