Trwa ładowanie...

"Nasz nowy dom": nagrania do programu wstrzymane. Na nowe odcinki trzeba będzie poczekać

Nagrania do najnowszej serii programu "Nasz nowy dom" zostały wstrzymane w związku z pandemią koronawirusa. Nie oznacza to, że program zniknie z anteny od razu, ale na nowe odcinki i historie bohaterów trzeba będzie poczekać.
Share
"Nasz nowy dom"
"Nasz nowy dom"Źródło: Materiały prasowe
d3tgzq4

"Nasz nowy dom" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. Ekipa remontowa pod dowództwem Katarzyny Dowbor zdążyła już pomóc wielu rodzinom, a sam program spotyka się wciąż z na tyle dużą sympatią widzów, że stacja decyduje o realizacji kolejnych serii.

W marcu rozpoczęła się już 14. edycja. Premierowe odcinki można było oglądać , ale, tak jak innym programom, szyki pokrzyżowała pandemia. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tym, jak wygląda obecnie praca nad programem w obliczu nadzwyczajnej sytuacji. - Nie nagrywamy kolejnych odcinków, bo wszystko musiało być wstrzymane – powiedziała gospodyni programu "Życiu na gorąco".

Zobacz wideo: Dowbor wspomina początki w TVP: "Ogniste włosy załatwiły mi pracę w telewizji!"

Prezenterka nie kryje, że sytuacja jest trudna. Okoliczności wymusiły jednak na wszystkich, by najbliższe plany odłożyć w czasie. Część odcinków udało się nagrać, realizacja kolejnych będzie musiała jeszcze poczekać.

d3tgzq4

- Rodziny czekały na nowe domy, ale na razie nie będą ich miały. My również ze względu bezpieczeństwa pozostajemy w swoich domach. Trzeba być odpowiedzialnym także za innych ludzi, za pracowników, za rodziny, którym pomagamy. W naszym zespole jest ponad 40 osób, w tym 20-osobowa ekipa budowlana. Praca stała się niemożliwa także dlatego, że nie mielibyśmy teraz gdzie kupić mebli i sprzętu – wyjaśniła Dowbor w rozmowie z tygodnikiem.

I chociaż produkcja rzeczywiście jest wstrzymana (tak jak choćby "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo"), nie oznacza to, że program od razu zniknie z anteny. Jak udało się nam dowiedzieć, ekipa programu zdołała zrealizować już sporo materiału. Produkcja programu poinformowała, że w rozpoczętym w wiosennej ramówce 14. sezonie programu powstało 19 odcinków. Będą emitowane do 7 maja.

d3tgzq4

Podziel się opinią

Share
d3tgzq4
d3tgzq4