Trwa ładowanie...

Katarzyna Dowbor wspomina uczestniczkę programu. Pani Irena zmarła kilka tygodni po nagraniach do "Nasz nowy dom"

Program "Nasz nowy dom" to w przeważającej większości smutne historie, które kończą się happy endem. Bywają jednak przykre momenty, jak choćby śmierć uczestnika show.
Share
Katarzyna Dowbor zamieściła wzruszający wpis
Katarzyna Dowbor zamieściła wzruszający wpisŹródło: East News
d2be1fz

Katarzyna Dowbor z ekipą programu "Nasz nowy dom" od lat jeździ po Polsce i remonutuje ludziom domy. Nie chodzi jednak o odmalowanie ścian i wstawienie kilku modnych mebli. To znacznie więcej. Dowbor pomaga biednym i doświadczonym przez los wyjść na prostą. Widzowie uwielbiają program Polsatu ze względu na ilość wzruszeń, których potrafi dostarczyć.

Wystarczy wspomnieć rodzinę, która mieszkała w domu bez toalety czy samotną matkę trzech synów, która nie miała środków, by zapewnić im właściwe warunki mieszkaniowe.

W jednym z ostatnich odcinków programu widzowie mogli zobaczyć ekipę, która pracowała nad lokum w Warszawie. W dzielnicy Koło, w małym mieszkaniu na pierwszym piętrze mieszkali pani Irena wraz córką i dwojgiem wnucząt. Pani Irena była lekarzem, całe życie poświęciła innym, kompletnie zaniedbując samą siebie. Niestety ciężka praca negatywnie odbiła się na jej zdrowiu. Kobieta była po dwóch udarach i zawale serca.

d2be1fz

Po latach potrzebowała pomocy we wszystkich czynnościach - w dodatku nie chodziła. Mieszkająca z nią córka Anna samotnie wychowywała ośmioletnią Maję i półtorarocznego Franka. To na jej barkach spoczywał ciężar utrzymania domu i opieki nad chorą mamą i dwójką dzieci.

Po emisji odcinka Polsat powiadomił, że pani Irena zmarła kilka tygodni po nagraniu. Na Instagramie pożegnała ją prowadząca, Katarzyna Dowbor.

"Pani Irena była niezwykłą, pogodną kobietą, która z uśmiechem znosiła chorobę, cierpienie i trudności życiowe. Był taki moment, że mogłam z Nią odbyć długą i szczerą rozmowę i nigdy Jej nie zapomnę." - napisała wyraźnie poruszona gwiazda.

d2be1fz

Widać, że los bohaterów programu nie jest jej obojętny nawet po jego zakończeniu.

d2be1fz

Podziel się opinią

Share
d2be1fz
d2be1fz