Seriale polskie"Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska rozstała się z serialem. Pożegnała się z widzami

"Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska rozstała się z serialem. Pożegnała się z widzami

"Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska rozstała się z serialem. Pożegnała się z widzami
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

03.10.2019 08:00, aktual.: 04.10.2019 08:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dąbrowska rozstaje się ze słynną Leśną Górą. Zamieściła w mediach społecznościowych obszerny post, w którym poinformowała fanów o swojej decyzji.

To właśnie dzięki "Na dobre i na złe" Katarzyna Dąbrowska dała się poznać szerszej publiczności i zdobyła dużą popularność. W ślad za nią pojawiły się kolejne, różnorodne propozycje.

Aktorka zdążyła się już pokazać w różnych wcieleniach – czy to w komediach romantycznych, jak choćby "Po prostu przyjaźń" czy w kryminałach, jak w "Belfrze" z Maciejem Stuhrem. Zaprezentowała też pełnię wokalnego talentu występując w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Niemniej to właśnie w "Na dobre i na złe" zabawiła najdłużej. Wcielała się w postać temperamentnej młodej lekarki o hiszpańskich korzeniach, Wiktorii Consalidy. Przygoda aktorki z serialem trwała przeszło 11 lat i dobiega końca.

Zobacz wideo: Twoja twarz brzmi znajomo: Kasia Dąbrowska jako Rysiek Riedel. Zobaczcie jej występ

Dąbrowska postanowiła osobiście przekazać fanom, że rozstaje się z produkcją. Zmieściła na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym wyjaśniła powody decyzji. "W lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry", napisała.

Aktorka nie kryje, że rola przebojowej lekarki była bardzo ważnym etapem w jej karierze, a poza tym bardzo polubiła swoją bohaterkę. Do dziś jest wdzięczna za szansę, jaką zaoferowali jej producenci serialu. W pożegnalnym poście nie zabrakło też miejsca na podziękowania dla widzów.

"Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie", dodała.

Na koniec wyjawiła też, że zdążyła się już pożegnać z ekipą serialu. Widzowie zaś będą mieli jeszcze czas pożegnać lubianą bohaterkę. Przed fanami "Na dobre i na złe" jeszcze kilka odcinków z jej udziałem. Przed Katarzyną Dąbrowską zaś kolejne wyzwania.

"Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi. Pożegnanie było piękne, huczne i wzruszające. Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód... Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! A na razie zapraszam na ostatnie odcinki z moim udziałem, obiecuję, że będzie bardzo emocjonująco i ciekawie! Zabierzemy Was także w piękną podróż do Hiszpanii - bo też jaka postać, takie pożegnanie! Ole!" podsumowała.

Już teraz można się spodziewać, że jeszcze nie raz zobaczymy Katarzynę Dąbrowską na ekranie. Będziecie tęsknić za Wiktorią Consalidą?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także