Trwa ładowanie...
d4r9p5c

Kolejne nazwisko w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Dąbrowska w muzycznym show

Rozrywkowy program wraca na antenę Polsatu wiosną i już pojawiają się pierwsze doniesienia, kto w nim wystąpi. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca seria zapowiada się interesująco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka ma talent wokalny
Aktorka ma talent wokalny (AKPA)
d4r9p5c

Jubileuszowa, 10. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" była przygotowana z rozmachem i wydawać by się mogło, że uroczysty finał zapowiadał definitywny koniec programu. Nic bardziej mylnego. Produkcja potwierdziła w mediach społecznościowych, że powstanie kolejna, 11. seria, która na antenę trafi już wiosną. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca seria będzie prezentować wysoki muzyczny poziom.

Według informacji "Tele Tygodnia”, wśród uczestników, którzy mają się w niej pojawić, znalazła się utalentowana śpiewająca aktorka, Katarzyna Dąbrowska. - Liczę, że to będzie kilka miesięcy fantastycznej zabawy - powiedziała na łamach tygodnika.

d4r9p5c

Telewidzom dała się poznać m.in. jako dr Consalida w serialu "Na dobre i na złe" czy nauczycielka Marta Mirska w serialu "Belfer". Oprócz grania w serialach jednak spełnia się grając w teatrze i koncertując. Na koncie ma też kilka płyt (w tym krążek z 2017 r. "Warszawskie tango elektryczne", który nagrała z zespołem Warsaw Tango Group) oraz nagród na takich festiwalach, jak Przegląd Piosenki Aktorskiej czy Festiwal Piosenki Artystycznej.

W tym roku także, spełniając swoje marzenie, wystąpiła podczas 55. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W rozmowie z "Tele Tygodniem" wyjawiła, że chętnie zmierzyłaby się z francuskimi utworami (w 2000 r. zaczęła przygodę ze śpiewaniem zwycięstwem na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Nidzicy), jak i ostrzejszym repertuarem. - Najbliżej mi do wokalistek z mocnym, rockowym lub bluesowym głosem - w takiej stylistyce czuję się dobrze. I przyznaję, że bardzo chciałabym zmierzyć się z jakimś... męskim wykonawcą rockowym lub metalowym – wyjawiła w rozmowie z tygodnikiem.

Niewątpliwie początek roku zapowiada się dla aktorki interesująco. Zwłaszcza, że artyści, którzy mieli okazję już wystąpić w muzycznym show przyznawali, że wcielanie się w gwiazdy muzyki było niemałym wyzwaniem. - To niecodzienna sytuacja dla aktora: móc co tydzień wcielać się w inną postać. Grać kobiety, mężczyzn z różnych czasów, stylistyk... Poza tym bardzo jestem ciekawa, jakie choreografie przypadną mi do przygotowania – dodała w "Tele Tygodniu".

d4r9p5c

Kolejne szczegóły nadchodzącej serii "Twoja twarz brzmi znajomo" są jeszcze owiane tajemnicą. Już teraz jednak można się spodziewać, że nie zabraknie w nim występów na wysokim poziomie. Jak informował magazyn „Party”, w nowej odsłonie programu mogą się pojawić Elżbieta Romanowska, Stanisław Karpiel-Bułecka i Iga Krefft. Jesteście ciekawi 11. edycji show?

d4r9p5c

Podziel się opinią

Share

d4r9p5c

d4r9p5c