Trwa ładowanie...
23-12-2016 09:20

"Mów mi mistrzu": co się wydarzy w 3. odcinku?

Co czeka gwiazdy w 3. odcinku "Mów mi mistrzu"?

divj1w6
divj1w6

"Mów mi mistrzu" to nowy format TVP2, w którym znani i lubiani muszą zmierzyć się z improwizacją. Jak sobie poradzili z tym zadaniem kolejni uczestnicy: Grzegorz Skawiński, Ada Fijał i Rafał Maserak? W takich rolach ich jeszcze nie widzieliśmy.

Grzegorz Skawiński - "Czterej pancerni i Skawa"

Zasieki, okopy, łuski, dym, słychać dźwięki odległej bitwy. Następuje eksplozja, z okopu wychyla się towarzysz broni i gestem każe bohaterowi natychmiast paść na ziemię. Gdy Grzegorz Skawiński czołga się w jego kierunku, zaczynają rozmowę o wojnie, życiu i planach na przyszłość.

Ada Fijał - "Ada to nie wypada"

Bohaterka zjawia się w gabinecie nauczycielskim elitarnej szkoły. Okazuje się, że jest niegrzeczną uczennicą, wezwaną na dywanik do surowej pani dyrektor. Czy w tej trudnej sytuacji poradzi sobie celująco?

divj1w6

Rafał Maserak - "Hindus"

Wnętrze hinduskiego pałacu, kolorowe poduszki, duży plakat z twarzą bohatera, fotel-tron. Ucharakteryzowany bohater wchodzi do komnaty pałacowej i słyszy dźwięk gongu, oznajmiający zebranej grupie jego przybycie. Okazuje się, że Rafał Maserak jest słynnym gwiazdorem Bollywood - autorem książki: "Życie głową w dół".

Jak gwiazdy poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Tego dowiecie się z najbliższego odcinka "Mów mi mistrzu", który pojawi się na antenie TVP2 już 23 grudnia br. o godz. 22:55. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

divj1w6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
divj1w6