Trwa ładowanie...
"Mów mi mistrzu": co się wydarzy w 3. odcinku?

"Mów mi mistrzu": co się wydarzy w 3. odcinku?

Co czeka gwiazdy w 3. odcinku "Mów mi mistrzu"?

Share
dmv2gaf

"Mów mi mistrzu" to nowy format TVP2, w którym znani i lubiani muszą zmierzyć się z improwizacją. Jak sobie poradzili z tym zadaniem kolejni uczestnicy: Grzegorz Skawiński, Ada Fijał i Rafał Maserak? W takich rolach ich jeszcze nie widzieliśmy.

Grzegorz Skawiński - "Czterej pancerni i Skawa"

Zasieki, okopy, łuski, dym, słychać dźwięki odległej bitwy. Następuje eksplozja, z okopu wychyla się towarzysz broni i gestem każe bohaterowi natychmiast paść na ziemię. Gdy Grzegorz Skawiński czołga się w jego kierunku, zaczynają rozmowę o wojnie, życiu i planach na przyszłość.

Ada Fijał - "Ada to nie wypada"

Bohaterka zjawia się w gabinecie nauczycielskim elitarnej szkoły. Okazuje się, że jest niegrzeczną uczennicą, wezwaną na dywanik do surowej pani dyrektor. Czy w tej trudnej sytuacji poradzi sobie celująco?

dmv2gaf

Rafał Maserak - "Hindus"

Wnętrze hinduskiego pałacu, kolorowe poduszki, duży plakat z twarzą bohatera, fotel-tron. Ucharakteryzowany bohater wchodzi do komnaty pałacowej i słyszy dźwięk gongu, oznajmiający zebranej grupie jego przybycie. Okazuje się, że Rafał Maserak jest słynnym gwiazdorem Bollywood - autorem książki: "Życie głową w dół".

Jak gwiazdy poradzą sobie z tymi wyzwaniami? Tego dowiecie się z najbliższego odcinka "Mów mi mistrzu", który pojawi się na antenie TVP2 już 23 grudnia br. o godz. 22:55. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dmv2gaf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmv2gaf
dmv2gaf