Trwa ładowanie...
d26iesj

Mów mi mistrzu

Najnowsze informacje
1.0
(2 głosy)
Oceń:
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Mów mi mistrzu” to polski program rozrywkowy, który zadebiutował w Telewizji Polskiej w grudniu 2016 roku. Format opiera się na autorskim pomyśle twórców. Prowadzącymi programu są Antoni Królikowski i Aleksandra Niepielak.

W „Mów mi mistrzu” udział biorą znane osobistości polskiego show-biznesu. Program ma charakter humorystyczny. Zaproszeni do niego goście mają za zadanie odegrać scenki przygotowane dla nich przez twórców show. Problem polega jednak na tym, że gwiazdy nie wiedzą, w jakiej roli wystąpią, ani nie znają żadnych szczegółów dotyczących scenariusza. Gwiazdy z zasłoniętymi oczami udają się do charakteryzatornii, gdzie przygotowuje się je do występu. Założoną opaskę goście zdejmują dopiero na wizji. Wtedy też dowiadują się, w jaką postać mają się wcielić. Uczestnicy muszą improwizować na scenie, by jak najlepiej odegrać zleconą im scenkę.

„Mów mi mistrzu” posiada element rywalizacji. W każdym odcinku występują trzy znane postaci z życia publicznego. Ich występy ocenia zgromadzona w studiu publiczność. Noty przyznają swoim konkurentom też sami uczestnicy. Gwiazda, która otrzyma najwięcej punktów, zdobywa w nagrodę mistrzowski pas, a także możliwość odegrania tzw. scenki oscarowej. Każdy odcinek kończy się wspólnym występem gości w improwizowanej piosence.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26iesj
d26iesj
d26iesj