Monika Zamachowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"? Wymowny wpis

Monika Zamachowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"? Wymowny wpis
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Magdalena Drozdek

30.10.2019 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiły się doniesienia o tym, że Monika Zamachowska została zwolniona z pracy przy "Pytaniu na śniadanie". Ostatni wpis dziennikarki na Instagramie był bardzo tajemniczy, ale może być komentarzem do zwolnienia.

Monika Zamachowska z "Pytaniem na śniadanie" związana jest od lat. Dziennikarka ostatnimi czasy prowadziła poranny program razem z Aleksandrem Sikorą, Miał wnieść coś nowego do formatu, który cały czas musi walczyć o uwagę widzów. Wirtualne Media podały, że Sikora od listopada będzie miał inną partnerkę w programie. Została nią Maria Tomaszewska, którą widzowie już mogli poznać w "PnŚ".

Oficjalnie nie wiadomo, co stanie się z Moniką Zamachowską. Stacja nie przekazała do tej pory jasnej informacji, czy dziennikarka dalej będzie prowadziła program. Nieoficjalnie - jak dowiedział się Pudelek - Zamachowska otrzymała wypowiedzenie.

- Być może dostanie inną rolę w TVP, ale z "Pytaniem na śniadanie" musi się pożegnać - mówi źródło Pudelka.

Na instagramowym profilu Zamachowskiej dzień przed pojawieniem się tych doniesień obserwatorzy zobaczyli dość tajemniczy wpis.

Grafika z napisem po angielsku: "Give yourself enough respect to walk away from someone who doesn't see your worth". Co przetłumaczyć można na "Miej do siebie tyle szacunku, żeby odejść od kogoś, kto nie dostrzega twojej wartości".

Zamachowska dodatkowo dopisała: "Taki cytacik mi dziś wpadł. Przypadek?". Nie sądzimy. Tym bardziej, że dziennikarka dodatkowo napisała "#bezznieczulenia".

Wygląda na to, że do rozstania z programem naprawdę doszło. I, co więcej, nie było to najprzyjemniejsze doświadczenie.

Przypomnijmy, że o odejściu Zamachowskiej z TVP mówiło się już kilka tygodni temu, gdy zwolniono Michała Olszańskiego. To była głośna sprawa, która odbiła się echem w mediach.

Wtedy Zamachowska tak podsumowała plotki:

"Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w "Pytaniu na Śniadanie". Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. A dzisiaj urodziny ma @misiekolszanski. 65-te. Napiszecie do niego? Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam z przepastnych, woroniczowskich korytarzy. Wasza M. #tvp2 #naworonicza #pozdrowieniadlawszystkich" - pisała na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także