Trwa ładowanie...

Monika Zamachowska ma wsparcie fanów. Nie podoba im się "Pytanie na śniadanie" bez niej

Monika Zamachowska od listopada przestała prowadzić "Pytanie na śniadanie". Wielu internautów nie było zadowolonych z decyzji TVP o zwolnieniu prezenterki i dziś krytykują sam program. Nie zostawiają Zamachowskiej jednak samej.

Share
Monika Zamachowska ma wsparcie fanów. Nie podoba im się "Pytanie na śniadanie" bez niej
Źródło: ONS.pl
d469z1t

Monika Zamachowska została odsunięta od prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". W listopadzie nie przewidziano dla niej żadnego odcinka w grafiku.

Informacja o zwolnieniu nie spodobała się fanom prezenterki, którzy nie wyobrażają sobie porannego programu TVP bez niej. Miejsce Zamachowskiej zajęła Małgorzata Tomaszewska i jej występ został bardzo szybko skrytykowany.

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz zaprzeczają, że są razem

Widzowie uważają, że Tomaszewska wypadła dużo gorzej od Zamachowskiej. "Dzisiaj "PnŚ" kiepściutkie bez pani", "To była masakra" - pisali na Instagramie. Niektórzy też starali się okazać wsparcie prezenterce. "Głowa do góry i do przodu", "Zmiana wyjdzie pani na dobre" - czytamy w komentarzach pod jednym z jej postów.

d469z1t

Monika Zamachowska pojawiła się ostatnio na gali Romance TV. Nie traciła humoru po utracie pracy. "Dziś poniedziałek, więc z szacunkiem do świata. To będzie dobry tydzień, czego i Wam życzę" - napisała w poście na Instagramie.

d469z1t

Podziel się opinią

Share
d469z1t
d469z1t