Trwa ładowanie...

Opowiedziała o życiu na wsi. Powiedziała, co jest najgorsze

Widzowie pamiętają ją z 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Teraz była gościem "Pytania na śniadanie", gdzie opowiedział o swoim życiu na wsi. Co u niej słychać?

Share
Monika z "Rolnik szuka żony" była gościem "Pytania na śniadanie"
Monika z "Rolnik szuka żony" była gościem "Pytania na śniadanie"Źródło: Facebook
d3qtda2

Monika Jezior, którą widzowie programu "Rolnik szuka żony" powinni pamiętać z 3. edycji pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie". Tematem rozmowy były rolniczki, które przełamują stereotypy. Wykształcone, atrakcyjne i młode kobiety zamiast wielkomiejskiego życia wybrały pracę w gospodarstwie. Monika opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się mieszkać i pracować na wsi.

- Mogłam wybrać miejskie życie. Próbowałam, ale to nie to – powiedziała.

d3qtda2

W swoim gospodarstwie uprawia rośliny. – Nie ma zwierząt, niestety – dodała z żalem.

- Jest troszkę łatwiej przy produkcji roślinnej niż zwierzęcej. Ale najgorsze są żniwa, bo czasem całą dobę się pracuje.

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" poprosili Monikę, by spośród trzech rodzajów mleka, które spróbowała, wybrała owcze. Rolniczka nie była w stanie rozpoznać po smaku. Nie było to jednak dziwne, gdyż, jak zaznaczyła, nie zajmuje się ani hodowlą zwierząt na ubój, ani produkcją mleka.

d3qtda2

Monika Jezior z 3. edycji programu "Rolnik szuka żony" długo zwodziła swoich kandydatów. Nie mogła się zdecydować, u boku którego z nich chce spędzić resztę życia. Gdy w końcu podjęła tę trudną decyzję, szybko się wycofała ze wszelkich deklaracji i porzuciła zakochanego w niej Tomka. W finałowym odcinku programu wyznała jednak, że jej serce jest zajęte. Okazało się, że przez odrzuconego przez nią wcześniej kandydata - Filipa z Trójmiasta.

Niestety i ten związek nie przetrwał. Ponoć zabiła go odległość dzieląca zakochanych.

Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3qtda2

Podziel się opinią

Share
d3qtda2
d3qtda2