Monika Richardson jest potrójną rozwódką. Sytuacja nie zawsze jest dla niej łatwa. "Porażki bolą"

Monika Richardson powiedziała o tym, jak się czuje jako podwójna rozwódka
Monika Richardson powiedziała o tym, jak się czuje jako podwójna rozwódka
Źródło zdjęć: © AKPA

20.11.2023 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson ma 51 lat, a za sobą trzy nieudane małżeństwa. Pierwsze zakończyła w 2000 r., kolejne w 2012 r., a ostatnie ze Zbigniewem Zamachowskim w 2023 r. Jako żona ma bogate doświadczenie, co oznacza spory zasób anegdot o małżonkach, ale status potrójnej rozwódki budzi w dziennikarce smutek i ból.

Monika Richardson wierzy w miłość i nie boi się próbować szczęścia w kolejnych związkach małżeńskich. Ostatnio otworzyła się na ten temat wpisem na swoim instagramowym profilu. Wyznała, że bycie potrójną rozwódką ma swoje plusy, szczególnie podczas spotkań towarzyskich. Niestety ma też minusy.

"Na co dzień lubię swój status potrójnej rozwódki… To się zawsze sprawdza w towarzystwie. Zaczynam na przykład zdaniem: 'Jeden z moich mężów mawiał często…' albo 'Jeden z moich mężów bardzo lubił…' i od razu wszyscy strzygą uszami" - napisała Richardson, która zostawiła sobie to nazwisko po pierwszym małżonku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

I dodała: "Bywają jednak chwile, gdy te moje porażki bolą. Przykro mi wtedy, że nie udało mi się z etapu miłości romantycznej przejść do stanu porozumienia dusz. Wiem, że to możliwe, ale po prostu nie było mi dotąd dane. Może też po prostu nie umiałam nad tym mocniej się pochylić. Zresztą 'never complain, never explain'. Nie odczuwam żalu, to generalnie obce mi uczucie".

Richardson na koniec pozdrowiła osoby, którym "pisana jest samotność". Siebie też zalicza do tego grona?

Dziennikarka po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze w latach 90. Została wtedy szczęśliwą małżonką Willa Richardsona. Ale szczęście nie trwało długo. Ich związek rozpadł się po pięciu latach.

Już w kolejnym roku mężem Richardson został Jamie Malcolm. Zakochani doczekali się dwójki dzieci. Jednak i im nie było pisane być razem do końca życia. Rozwiedli się w 2012 r.

Z następnym ślubem gwiazda telewizji czekała dwa lata. W 2014 r. została żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Ten siedem lat później zostawił ją dla nowej partnerki Gabrieli Muskały. W 2023 r. Richardson i Zamachowski rozwiedli się.

Richardson zyskała status gwiazdy telewizji i uznanej dziennikarki w czasie trwania pierwszego małżeństwa. Po rozwodzie zdecydowała, że nie zrezygnuje z nazwiska po mężu, bo to kojarzyło się widzom z jej dokonaniami. Zmieniła decyzję, gdy wyszła za Zamachowskiego, ale po rozstaniu znów wróciła do nazwiska tak dobrze znanego w show-biznesie i mediach.

Richardson działała w TVP, gdzie prowadziła "Europa da się lubić" czy "Pytanie na śniadanie". Działała w TTV, Radiu Złote Przeboje, "Zwierciadle". Teraz prowadzi własną szkołę językową.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o "Czasie krwawego księżyca" i prawdziwej historii stojącej za filmem Martina Scorsese, sprawdzamy, czy jest się czego bać w "Zagładzie domu Usherów" i czy leniwiec-morderca ze "Slotherhouse" to taki słodziak, na jakiego wygląda. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także