Monika Olejnik wylewa siódme poty i zaprasza na "Kropkę nad i" - w "wolnych mediach"

Monika Olejnik wbija szpilę TVP - mówi o wolnych mediach i zaprasza na swój program w TVN
Monika Olejnik wbija szpilę TVP - mówi o wolnych mediach i zaprasza na swój program w TVN
Źródło zdjęć: © ONS

26.08.2020 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stacja TVN zaprezentowała ramówkę na jesień 2020, ale ze względu na pandemię koronawirusa zamiast imprezy odbyło się niewielkie spotkanie kluczowych gwiazd stacji. Za to na Instagramie na swoje programy zaprosili ci, których na wydarzeniu zabrakło. Między innymi Monika Olejnik. Dziennikarka zaproszenie nagrała podczas treningu.

We wrześniu zaczyna się nowy rok szkolny, wtedy też startują kolejne sezony znanych programów. TVN przedstawił swoje propozycje ramówkowe na jesień 2020, ale na spotkaniu, wyjątkowo skromnym z powodu niesprzyjających okoliczności, brakowało wielu znanych nazwisk. W studio stawili się Joanna Krupa, Julia Kamińska, Martyna Wojciechowska czy Przemek Kossakowski. Nie mogło oczywiście zabraknąć szefa stacji Edwarda Miszczaka.

Ale już na przykład Hubert Urbański czy Monika Olejnik zaprosili widzów na swoje programy poprzez media społecznościowe.

Olejnik nagrała krótkie wideo podczas treningu. Widać było, że się nie oszczędzała - spocona, zmęczona, nieumalowana, nieuczesana, ale za to bardzo autentyczna dziennikarka zapowiedziała nową odsłonę "Kropki nad i".

Podkreśliła, również w opisie dodanym do wideo, że jej program emitowany jest w "wolnych mediach". Wygląda na to, że Olejnik postanowiła wbić szpilę konkurencji, czyli TVP.

"To wyjątkowa prezentacja ramówki. Zamiast blasku fleszy - blask słońca. Zapraszam na 'Kropkę na i' w WOLNYCH MEDIACH w TVN24 od poniedziałku do czwartku o g. 20. Do zobaczenia w poniedziałek 31.08.2020" - napisała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (53)
Zobacz także