Trwa ładowanie...
dkvwej1

Monika Olejnik wylewa siódme poty i zaprasza na "Kropkę nad i" - w "wolnych mediach"

Stacja TVN zaprezentowała ramówkę na jesień 2020, ale ze względu na pandemię koronawirusa zamiast imprezy odbyło się niewielkie spotkanie kluczowych gwiazd stacji. Za to na Instagramie na swoje programy zaprosili ci, których na wydarzeniu zabrakło. Między innymi Monika Olejnik. Dziennikarka zaproszenie nagrała podczas treningu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Olejnik wbija szpilę TVP - mówi o wolnych mediach i zaprasza na swój program w TVN
Monika Olejnik wbija szpilę TVP - mówi o wolnych mediach i zaprasza na swój program w TVN (ONS)
dkvwej1

We wrześniu zaczyna się nowy rok szkolny, wtedy też startują kolejne sezony znanych programów. TVN przedstawił swoje propozycje ramówkowe na jesień 2020, ale na spotkaniu, wyjątkowo skromnym z powodu niesprzyjających okoliczności, brakowało wielu znanych nazwisk. W studio stawili się Joanna Krupa, Julia Kamińska, Martyna Wojciechowska czy Przemek Kossakowski. Nie mogło oczywiście zabraknąć szefa stacji Edwarda Miszczaka.

Ale już na przykład Hubert Urbański czy Monika Olejnik zaprosili widzów na swoje programy poprzez media społecznościowe.

Olejnik nagrała krótkie wideo podczas treningu. Widać było, że się nie oszczędzała - spocona, zmęczona, nieumalowana, nieuczesana, ale za to bardzo autentyczna dziennikarka zapowiedziała nową odsłonę "Kropki nad i".

Podkreśliła, również w opisie dodanym do wideo, że jej program emitowany jest w "wolnych mediach". Wygląda na to, że Olejnik postanowiła wbić szpilę konkurencji, czyli TVP.

dkvwej1

"To wyjątkowa prezentacja ramówki. Zamiast blasku fleszy - blask słońca. Zapraszam na 'Kropkę na i' w WOLNYCH MEDIACH w TVN24 od poniedziałku do czwartku o g. 20. Do zobaczenia w poniedziałek 31.08.2020" - napisała.

dkvwej1

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Tu obejrzysz swoje ulubione programy, filmy i seriale!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dkvwej1

Podziel się opinią

Share
dkvwej1
dkvwej1