Trwa ładowanie...
d2yhmhp

Urbański pokazał, jak kręcą "Milionerów". Od razu padło pytanie: tak bez maski?

Maski, przyłbice, pleksiglas, odległości między osobami na widowni. Tak ekipa "Milionerów" szykuje nowe odcinki teleturnieju. Prowadzący też będzie w maseczce? Hubert Urbański rozwiał wątpliwości internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hubert Urbański pokazał, jak wygląda teraz studio "Milionerów"
Hubert Urbański pokazał, jak wygląda teraz studio "Milionerów" (ONS)
d2yhmhp

Pandemia koronawirusa zablokowała plany filmów, seriali i programów rozrywkowych na kilka miesięcy. Choć przypadków zachorowań notuje się wciąż rekordowo dużo, to ekipy produkcyjne wracają do roboty - choć nie brakuje doniesień o zakażeniach np. na planie "Przyjaciółek". Znane programy muszą przejść zmiany, by dostosować się do nowych wymogów sanitarnych. Tak też będzie z "Milionerami".

Nowe odcinki już powstają. Hubert Urbański pokazał, jak to wygląda. I nie uniknął gradu komentarzy. Na które postanowił odpowiedzieć.

Zobacz: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Prowadzący opublikował zdjęcie zrobione w studiu "Milionerów". Pokazał, jak teraz będzie wyglądała widownia. Wszyscy siedzą w dużych odstępach od siebie, mają czarne maseczki, a co kilka metrów są także szyby oddzielające i widzów, i poszczególnych uczestników gry.

d2yhmhp

Fanów "Milionerów" czeka nieco inny widok niż przed pandemią.

Ciekawie jest w komentarzach. Udzielił się nawet Kamil Lemieszewski z "Big Brothera". "A prowadzący nie zaraża?" - zażartował, na co Urbański odpowiedział, że przy zachowaniu bezpiecznej odległości to nie zaraża. Lemieszewski łatwo nie odpuścił i zwrócił uwagę, że wirus łatwiej rozprzestrzenia się w zamkniętym pomieszczeniu z klimatyzacją.

Tych pytań o maseczkę Urbańskiego jest więcej. Odpowiada każdemu, że zachowuje dystans. Ktoś zwrócił zaś uwagę, że poza studiem Hubert maseczkę miał założoną cały czas.

d2yhmhp

A co z kołem ratunkowym "pytanie do publiczności", skoro osób na widowni będzie mniej? Tu Urbański zapewnił, że nic się nie zmieni. Nowe odcinki będzie można oglądać w jesiennej ramówce.

d2yhmhp

Podziel się opinią

Share
d2yhmhp
d2yhmhp