"Milionerzy". Zaufał publiczności i to był błąd. Wszystkich pokonał ich "przyżec"

W "Milionerach" Bartosz zaufał publiczności. Tym razem był to błąd
W "Milionerach" Bartosz zaufał publiczności. Tym razem był to błąd
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.09.2023 10:08, aktual.: 29.09.2023 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W teorii koła ratunkowe mają pomóc wahającemu się uczestnikowi wyjść z opresji. Jednak nie jest powiedziane, że przyjaciel czy publiczność mają rację. Przekonał się o tym Bartłomiej w ostatnim odcinku "Milionerów" TVN.

To już 24. edycja "Milionerów" i kolejny odcinek, który TVN wyemitował we czwartek 28 września. Lata lecą, a widzowie wciąż z zapartym tchem chcą oglądać zmagania uczestników, którzy od tego roku walczą nie o jeden, ale dwa mln zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ostatnim odcinku grę kontynuował Bartłomiej Drożdżal, który dzień wcześniej zdążył odpowiedzieć tylko na dwa pytania, bo jego rozgrywkę przerwał charakterystyczny sygnał.

W czwartek uczestnik od samego początku był w dobrej formie. Wiedział m.in., że Clint Eastwood wyreżyserował i zagrał w "Bez przebaczenia" czy znał twórczość Jana Brzechwy.

Jednak, kiedy przyszła kolej na pytanie za gwarantowane 40 tys. zł, nastała chwila ciszy. Brzmiało ono następująco:

"Przyrzec" to inaczej przysiąc, a "przyżec":

A. ma grube łuski

B. to antonim przyrzec

C. to inaczej przypiec

D. ma świetny węch

Bartosz był w kropce i postanowił poprosić o pomoc publiczność. A ta w większości postawiła na odpowiedź numer jeden. Uczestnik skorzystał z sugestii i niestety nie był to dobry wybór. Poprawną odpowiedzą był wariant C.

Bartosz opuścił studio "Milionerów" z gwarantowanym 1 tys. zł.

Gośćmi najnowszego odcinka "Clickbaitu" są Kamila Urzędowska (pięknie malowana Jagna z "Chłopów") oraz Jan Kidawa-Błoński (reżyser sequela kultowej "Różyczki"). Na tapet wzięliśmy też: "Kosa", "Horror Story", "Imago", "Freestyle", "Święto ognia""Tyle co nic", czyli najciekawsze filmy 48. festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także