"Milionerzy". Pan Ryszard szedł jak przecinak. Ale pytanie za 20 tys. to była wyższa szkoła jazdy

Wiedza i opanowanie - to dewiza pana Ryszarda z "Milionerów"
Wiedza i opanowanie - to dewiza pana Ryszarda z "Milionerów"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.09.2023 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami 656. odcinek popularnego show TVN. Gwiazdą środowego wydania "Milionerów" okazał się pan Ryszard. Nie dość, że świetnie rozpoczął, to poradził sobie z arcytrudnym pytaniem za 20 tys. zł. Jak brzmiało?

We środę TVN wyemitował 656. odcinek "Milionerów". Program rozpoczęła pani Żaneta, która kontynuowała swoje zmagania. Niestety, przy pytaniu za 10 tys. zł uczestniczka targana wątpliwościami zrezygnowała i opuściła studio z połową tej kwoty.

Jej miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajął pan Ryszard z Bytomia, który jako jedyny poradził sobie z pytaniem eliminacyjnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Od tego momentu szedł jak burza, wykazując się wiedzą z takich dziedzin jak m.in. geografia. Dopiero pytanie za 20 tys. zł sprawiło, że uczestnik musiał się chwilę zastanowić. Brzmiało ono:

"Która z tych słynnych piosenek jest najstarsza?" Do wyboru miał następujące odpowiedzi:

A. "Gimme! Gimme! Gimme!"

B. "Layla"

C. "The Show Must Go On"

D. "Unchained Melody"

Gracz postanowił nie ryzykować i wybrał koło ratunkowe "Pół na pół". Dzięki temu do wyboru zostały mu odpowiedzi B i D. Pan Ryszard wybrał słynne "Unchained Melody" i była to słuszna decyzja.

Niestety, w tym momencie wybrzmiał sygnał kończący program. Dlatego jego dalsze zmagania zobaczymy w kolejnym odcinku "Milionerów".

Unchained Melody (Remastered)

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat "One Piece" Netfliksa, masakrujemy "Ślub od pierwszego wejrzenia""Żony Warszawy", a także rozwiązujemy "Problem trzech ciał" i innych nadchodzących ekranizacji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także