"Milionerzy". Magdalena rozłożyła ręce już na pierwszym pytaniu. W ruch poszło koło ratunkowe

W "Milionerach" panią Magdę zjadł stres
W "Milionerach" panią Magdę zjadł stres
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.09.2023 08:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami już 656. odcinek "Milionerów", który zapamiętamy głównie za sprawą pani Magdaleny. Dlaczego? Bo mieszkanka Warszawy miała problemy już z pierwszym pytaniem. Poszło o wierszyk Jana Brzechwy.

To już 24. edycja "Milionerów" i 656. odcinek, który TVN wyemitował we wtorek 19 września. Lata lecą, a widzowie wciąż z zapartym tchem chcą oglądać zmagania uczestników, którzy od tego roku walczą nie o jeden, ale dwa mln zł.

Ostatni odcinek zaserwował nam emocje już na samym początku. Dlaczego? Bo uczestniczkę przerosło na wstępie pierwsze pytanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pani Magdalena z Warszawy usłyszała od Huberta Urbańskiego następujące pytanie: "Staś Pytalski z wiersza Jana Brzechwy zastanawiał się: 'Na co łysym potrzebna łysina? Kto...'". Do wyboru miała poniższe odpowiedzi:

A. narzeka na wiersze Tuwima?

B. indykom guziki zapina?

C. wygina ciało jogina?

D. uwielbia koninę z Konina?

I tu niestety pojawił się problem. - Nie mam pojęcia - stwierdziła pani Magda. Uczestniczka zaczęła się zastanawiać, ale nie doszła do żadnych konkretnych wniosków.

Dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe i zwróciła się o pomoc do publiczności. A ta 86 proc. głosów wskazała oczywiście odpowiedź B i 500 zł wpadło na konto pani Magdaleny.

Staś Pytalski

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat "One Piece" Netfliksa, masakrujemy "Ślub od pierwszego wejrzenia""Żony Warszawy", a także rozwiązujemy "Problem trzech ciał" i innych nadchodzących ekranizacji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także