Trwa ładowanie...

"Milionerzy": widzowie zachwyceni uczestnikiem. "Ale gość był dobry!"

"Milionerzy" znów wywołali sporo emocji. Ostatni odcinek należał do geografa Macieja Walewskiego, który rozpoczął grę w poprzednim epizodzie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": widzowie zachwyceni uczestnikiem. "Ale gość był dobry!"Źródło: Twitter
d1ucxsz
d1ucxsz

Uczestnik wyjątkowo zaimponował widzom. Nie tylko tym, że prowadził grę bardzo spokojnie, ale tym, że miał rozległą wiedzę. Wiedział np., że chwyt Heimlicha stosuje się w przypadku zadławienia i bez chwili zastanowienia zaznaczył, że muzycy Fisz i Emade to bracia Waglewscy. Nie dał się zwieść też podchwytliwemu pytaniu, kogo w 2010 r. grał w filmie Russel Crowe. Choć Urbański podpowiadał, że Noego z głośnej ekranizacji, Maciej wiedział, że chodziło o nowego Robin Hooda.

Duże ryzyko podjął dopiero przy pytaniu, skąd wracał Piłsudski do Polski w 1918 r. (z Rosji, Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii). Zaryzykował, że z Niemiec… i wygrał. Dalej jednak zachował większą rozwagę i przy pytaniu o 250 tys. złotych zrezygnował, kończąc z wygraną w wysokości 125 tys. Widzowie nie szczędzili mu uznania i stwierdzili jednoznacznie - gość po prostu jest dobry!

Zobacz też: Hubert Urbański o kulisach nowego sezonu "Milionerów"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ucxsz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ucxsz