Trwa ładowanie...

"Milionerzy": Fatalny start. Odpadła na pytaniu ze swojej dziedziny

Klaudia Sornat, biotechnolożka BHP z Kielc, nie miała łatwego startu w "Milionerach". Szybko zużyła koła ratunkowe, by utrzymać się w grze. Ostatecznie przegrała na pytaniu z własnej dziedziny.

Pani Klaudia z Kielc wróciła do domu z gwarantowanym tysiącem. Ostatecznie poległa na pytaniu z bliskiej sobie dziedziny Pani Klaudia z Kielc wróciła do domu z gwarantowanym tysiącem. Ostatecznie poległa na pytaniu z bliskiej sobie dziedziny Źródło: Facebook
d2uvv4m
d2uvv4m

Pierwszą odsłonę gry z mieszkanką Kielc widzowie "Milionerów" oglądali w niedzielnym wydaniu teleturnieju. Klaudia Sornat pokonała konkurentów w pierwszym etapie selekcji "Kto pierwszy, ten lepszy", zdobywając tym samym szansę wygrania tytułowego miliona. Niestety później gra nie układała się po jej myśli.

Już przy pierwszym pytaniu uczestniczka teleturnieju TVN sięgnęła po koło, zwracając się o pomoc do publiczności. Drugie zużyła niedługo potem. Po ostatnie sięgnęła przy pytaniu za 5 tys. złotych, choć w tym wypadku telefon do przyjaciela okazał się daremny. Wuj nie pomógł pani Klaudii w odpowiedzi na pytanie dotyczące dawnego filmu grozy "Nosferatu wampir" Wernera Herzoga, którą ostatecznie wydedukowała sama.

Hubert Urbański: "Ludzie mają ogromną świadomość mediów, wiedzą jak się zaprezentować"

Można by pomyśleć, że szczęście uśmiechnęło się do uczestniczki z chwilą, gdy Hubert Urbański przeczytał pytanie z bliskiej jej dziedziny. Kiedy jednak na ekranie pojawiło się hasło "narkoza azotowa", na twarzy pani Klaudii nie pokazała się ulga, a konsternacja.

Przypomnijmy, że pytanie brzmiało:

d2uvv4m

Narkoza azotowa:

a) dotyka kosmonautów

b) dotyka nurków

c) to wziewne znieczulenie

d) to środek anestetyczny.

- Wydaje mi się, że powinnam wiedzieć – wyznała uczestniczka, która z wykształcenia jest biotechnologiem. Niestety, przeliczyła się. Wskazała odpowiedź a), choć poprawna to b).

Hubert Urbański wyjaśnił, że chodzi o nurków i zaburzenia psychofizyczne, które wywołuje działanie azotu na większej głębokości. - Objawy narkozy azotowej przypominają upojenie alkoholowe – wytłumaczył gospodarz show, a pani Klaudia wróciła do domu z gwarantowanym tysiącem złotych.

d2uvv4m

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co, jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2uvv4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uvv4m