Trwa ładowanie...
20-02-2017 21:59

"Milionerzy": San Escobar wciąż żywe. Internauci wyśmiewają poziom teleturnieju

Teleturniej "Milionerzy" cieszy się dużą popularnością, a każdy odcinek wzbudza ogromne emocje. W 6. odsłonie show przebojem okazało się pytanie dotyczące San Escobar.

Share
"Milionerzy": San Escobar wciąż żywe. Internauci wyśmiewają poziom teleturniejuŹródło: Materiały prasowe
d4efkq8

Nowa edycja teleturnieju póki co nie przyniosła nam żadnego bogacza, a zawodnicy wykładają się na zaskakująco łatwych pytaniach. Fani show sugerują, że aby wygrać, nie trzeba mieć wiedzy książkowej, a być zorientowanym w show-biznesie i bieżących wydarzeniach politycznych. Świadczą o tym kolejne, zaskakujące pytania. W 6. odcinku uśmiech na niejednej twarzy wywołało te dotyczące wpadki ministra Waszczykowskiego.

Nieistniejące państwo San Escobar dotyczy wpadki Ministra Spraw Zagranicznych, Witolda Waszczykowskiego, który podczas debaty Rady Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku powiedział: "Mamy okazję prawie do 20 spotkań z różnymi ministrami. Z niektórymi, jak np. krajami na Karaibach po raz pierwszy chyba w historii naszej dyplomacji. Na przykład z takimi krajami, jak San Escobar albo Belize". Niefortunna pomyłka wywołała lawinę żartów, internetowych memów i piosenek.

d4efkq8

Poradzilibyście sobie z tym pytaniem?

AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA
d4efkq8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4efkq8