Trwa ładowanie...

"Milionerzy": wśród odpowiedzi nie było żadnej poprawnej?

Nowi "Milionerzy" to nie tylko krótsze odcinki, ale także o wiele... słabsi zawodnicy. Jednak z tym pytaniem każdy powinien mieć problem!

"Milionerzy": wśród odpowiedzi nie było żadnej poprawnej?Źródło: TVN/x-news
d3q41aw
d3q41aw

Nowa edycja Milionerów póki co nie przyniosła nam żadnego bogacza, zawodnicy wykładają się na zaskakująco łatwych pytaniach. A te dotyczą nieraz niespodziewanych dziedzin! W środowym odcinku padło pytanie o internetowy program Łukasza Jakóbiaka.
Niestety zawodniczka nie miała pojęcia, jakiej wielkości jest kawalerka youtubera. Jednak czy prawidłowa odpowiedź w ogóle znajdowała się wśród tych do wyboru?

Zapytałam Łukasza i powiedział mi, że mieszkanie, w którym przyjmuje znanych gości i przeprowadza z nimi wywiady ma niemal... 22 metry kwadratowe, więc de facto żadna z odpowiedzi nie była poprawna. Ale, jak rozumiem, mogło chodzić o skrót myślowy i tak naprawdę nie o metraż mieszkania a tytuł jego programu.

d3q41aw

*Na co jednak być może warto zwrócić uwagę? *
W 2010 roku w programie padło pytanie za milion i dotyczyło ono instrumentu, na którym gra nieznany wtedy szerzej muzyk o pseudonimie Czesław Śpiewa. Czesław Mozil robił się wtedy powoli popularny jako autor "Maszynki do świerkania", ale nie był znany przeciętnemu zjadaczowi polskiego chleba. Niedługo potem dość jasne stało się, dlaczego był bohaterem pytania, o którym mówiło pół Polski. Został jednym z jurorów "X Factora" wchodzącego niewiele później do ramówki stacji.

Czy pytanie o Łukasza Jakóbiaka jest zapowiedzią jego obecności w jakimś hicie TVNu? Jestem niemal pewna, że tak.

d3q41aw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q41aw