Trwa ładowanie...
16-02-2017 22:10

"Milionerzy": proste pytanie zbiło uczestniczkę z tropu?

Milionerzy nie przestają być na gorąco komentowani przez widzów i internautów. Trudno im się dziwić. W nowych, krótkich odcinkach telerutnieju padają zdumiewająco łatwe pytania. Co się wydarzyło tym razem?

"Milionerzy": proste pytanie zbiło uczestniczkę z tropu?Źródło: kadr z programu
d1ynujm
d1ynujm

Jak słusznie zauważają widzowie, nieraz trzeba się wykazać większą wiedzą o show-biznesie czy bieżących wydarzeniach niż znajomością zagadnień na poziomie profesora. W czwartkowym odcinku trzeba było wykazać się m.in. obeznaniem w temacie książek fantasy. Gdy padło pytanie o pochodzenie Geralta, Joanna Kuciel, pilot wycieczek, z dumą przyznała, że czytała "Wiedźmina" i bez trudu zaznaczyła Rivię. Uczestniczka szybko odgadła też na przykład, że leki można bezpiecznie popić tylko letnią wodą, to nad tym, kto zdobył zarówno Oscara, Grammy i Pulitzera musiała się już zastanowić (a chodziło o Boba Dylana).

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

Jednak uwagę przykuło pytanie, jakie sprawiło jej kłopot na dłuższą chwilę. Dotyczyło przezwiska zawodnika polskiej reprezentacji, które padało podczas Euro 2016. Skorzystała więc z koła ratunkowego. Być może byłoby trudne, gdyby nie fakt, że kojarzyło się z postacią z kreskówki. Uczestniczka, choć miała dobrą intuicję i chwaliła się, że śledziła Euro 2016, nie potrafiła się zdecydować. Dopiero po sugestii publiczności zaznaczyła poprawną odpowiedź. Choć gra szła gładko, Kuciel nie odgadła kto w "Mistrzu i Małgorzacie" był poetą. Przygodę z "Milionerami" zakończyła z pokaźną gwarantowaną kwotą 40 000 zł. Po niej grę rozpoczął Piotr Gniewek, ale odpadł na podchwytliwym pytaniu o 5 000 zł. Zaznaczył, że jeleń zmienia na zimę garnitur, a chodziło o... suknię.

Ostatecznie widzowie znów wytknęli, że pytania są zaskakująco łatwe, a gracze niepotrzebnie szybko się poddają i korzystają z podpowiedzi. Zgadzacie się z nimi? Oglądaliście ten odcinek?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1ynujm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ynujm