Trwa ładowanie...

"Milionerzy": Pytanie o polską wieś pokonało uczestniczkę. Musiała wziąć trzy koła ratunkowe

Jedno pytanie, które dotyczyło polskiej wsi, sprawiło, że uczestniczka "Milionerów" złapała się za głowę. Tak bardzo nie była pewna odpowiedzi, że zdecydowała się wykorzystać aż trzy koła ratunkowe.

Dominika Szulik w "Milionerach"Dominika Szulik w "Milionerach"Źródło: Kadr z programu
d3edwhn
d3edwhn

W 708. odcinku programu "Milionerzy" uczestniczką, która zasiadła naprzeciwko Huberta Urbańskiego i postanowiła zagrać o milion złotych, była Dominika Szulik. Prawniczka z Warszawy kontynuowała grę z poprzedniego odcinka i na początku usłyszała pytanie za 5 tys. zł. A brzmiało ono tak: Szpargały to:

A) zmrużone oczy

B) wąskie otwory

C) szerokie otwory

d3edwhn

D) niepotrzebne papiery

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Milionerzy". Byliśmy na planie show! Zapytaliśmy Urbańskiego, do kogo on by zadzwonił w "telefonie do przyjaciela"

Na szczęście uczestniczka bez zbędnego zastanowienia zaznaczyła poprawną odpowiedź, czyli D. Kolejne pytania, m.in. o sport z tzw. młynem jako sposobem wznowienia gry i o to, który kraj od lat jest największym producentem jabłek w Unii Europejskiej, również nie sprawiły pani Dominice większych problemów. Prawdziwe schody zaczęły się dopiero przy zagadnieniu za 75 tys. zł.

d3edwhn

Hubert Urbański zadał pytanie: "Jeśli z Bagdadu do Moskwy jest ok. 220 km, to znaczy, ze chodzi o osadę Bagdad w okolicy Bydgoszczy i wieś Moskwa":

A) niedaleko Łodzi

B) opodal Lublina

C) w pobliżu Krakowa

D) tuż obok Białegostoku

Pytanie za 75 tys. zł Kadr z programu
Pytanie za 75 tys. złŹródło: Kadr z programu

Uczestniczka "Milionerów" wykorzystała trzy koła ratunkowe

- Raczej nie będzie to Kraków, bo z Krakowa do Bydgoszczy jest trochę dalej. Jaka więc będzie odległość do innych miast? Poproszę o pomoc publiczność, która może zna się na geografii lepiej ode mnie - zdecydowała uczestniczka, tym samym wykorzystując pierwsze koło ratunkowe. Niestety widownia nie pomogła, bowiem głosy rozłożyły się w miarę po równo.

d3edwhn

Pani Dominika postanowiła zatem wziąć drugie koło ratunkowe i zadzwonić do przyjaciela. - Kraków i Lublin odpada. Moim zdaniem Łódź, ale nie jestem pewien - próbował pomóc mąż uczestniczki. Obawa w głosie partnera sprawiła, że kobieta zdecydowała się wykorzystać ostatnie koło, czyli pół na pół. Gdy zostały już tylko opcje Łódź i Kraków, padła ostateczna, i co najważniejsze, poprawna odpowiedź, czyli A. Tym samym na konto pani Dominiki wpadła gwarantowana suma 75 tys. zł.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3edwhn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3edwhn