Film puszczali tysiące razy. Ale pytanie i tak ją pokonało

Beata strzeliła przy pytaniu za 125 tys. zł i odpadła
Beata strzeliła przy pytaniu za 125 tys. zł i odpadła
Źródło zdjęć: © TVN

16.09.2023 15:24, aktual.: 16.09.2023 20:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 655 odcinku "Milionerów" z kolejnymi pytaniami mierzyła się tylko jedna zawodniczka. Beata z Bielska-Białej nie bała się ryzykować, co finalnie nie przyniosło dobrego skutku. Zobaczcie, przy jakich pytaniach strzelała.

Beata Damek z Bielska-Białej bez większych problemów doszła do progu gwarantowanego 40 tys. zł, po drodze zużywając jednak wszystkie koła ratunkowe. Kiedy usłyszała kolejne pytanie za 75 tys. zł, nie miała więc nic do stracenia.

"Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka... Ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko". Kto w filmie "Chłopaki nie płaczą" mówi tę kwestię?

A. Henryk Sawka

B. Andrzej Mleczko

C. Szymon Kobyliński

D. Edward Lutczyn

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Projektantka graficzna wyznała na wstępie, że zna ten film, ale wcale za nim nie przepada. Nie kojarzyła też, kto z wymienionych mężczyzn mógł wypowiedzieć cytowaną kwestię. Beata przyznała, że nie zna ani Szymona Kobylińskiego, ani Edwarda Lutczyna. Po chwili namysłu poprosiła o definitywne zaznaczenie odpowiedzi B, która okazała się tą właściwą.

Z 75 tys. zł na koncie Beata przeszła do pytania za 125 tys. zł. Tu również nie znała właściwej odpowiedzi i postanowiła strzelić. Niestety tym razem niecelnie.

Ten zdrowy dorosły muzułmanin uchybi postowi, jeśli w jedno z przedpołudni ramadanu:

A. Zje coś przez zapomnienie

B. Wypije coś z przymusu

C. Dostanie odżywczą kroplówkę

D. Umyje zęby pastą

Beata na wstępie odrzuciła warianty C i D. Wydedukowała, że jeśli coś jest pod przymusem, to również nie może to być właściwa odpowiedź. Bez zbędnego przedłużania poprosiła o zaznaczenie A. Hubert Urbański nie miał dla niej dobrych wieści, gdyż właściwa odpowiedź kryła się pod literką C. Beata zaryzykowała i zamiast zakończyć grę z czekiem na 75 tys. zł, musiała się pocieszyć gwarantowanymi 40 tys. zł.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat "One Piece" Netfliksa, masakrujemy "Ślub od pierwszego wejrzenia""Żony Warszawy", a także rozwiązujemy "Problem trzech ciał" i innych nadchodzących ekranizacji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także