Trwa ładowanie...

Urbański usłyszał odpowiedź i nie wytrzymał. "Odebrało mi mowę"

W poniedziałkowych (9.05) "Milionerach" do gry zasiadły dwie osoby. Pierwszy zawodnik w pięknym stylu przeszedł eliminacje i sprawiał wrażenie mocnego gracza. Druga osoba bardzo szybko wykorzystała wszystkie koła ratunkowe i też wiele nie zdziałała.

Zawodnik z Gdańska odpadł na pierwszym pytaniuZawodnik z Gdańska odpadł na pierwszym pytaniuŹródło: Materiały prasowe
d38eih0
d38eih0

Jako pierwszy do gry zasiadł Łukasz Malinowski z Gdańska, który jako jedyny odpowiedział poprawnie na eliminacyjne pytanie z dziedziny astronomii ("Ułóż gwiazdy zaczynając od tej, która leży najdalej od Ziemi: Aldebaran, Syriusz, Proxime Centauri, Słońce"). Niestety zanim zdążył rozwinąć skrzydła, został sprowadzony do parteru już przez pierwsze pytanie.

Serwantka to:

A. panna służąca

B. oszklony mebel

d38eih0

C. mleczny płyn

D. deska do serów

Pytanie za 500 zł okazało się dla niego nie do przejścia, gdyż poprosił o zaznaczenie odpowiedzi A. - Odebrało mi mowę - skomentował Hubert Urbański, oznajmiając, że właściwą odpowiedzią był wariant B.

Dzięki porażce Łukasza z Gdańska o milion mogli grać kolejni zawodnicy czekający na eliminację. Najszybsza okazała się Aneta Gardecka. Inżynier lotnictwa i kosmonautyki też miała problem z pytaniem za 500 zł i wykorzystała na nie koło ratunkowe, prosząc o pomoc publiczność.

d38eih0

Mawiamy, że w cuglach:

A. wygrywamy

B. przegrywamy

C. remisujemy

D. mówimy pas

Antek Królikowski wywołał kilka afer. Teraz mówi, że jest chory

Widownia w przeważającej większości (79 proc.) znała właściwą odpowiedź, czyli A. Dzięki tej pomocy Aneta mogła grać dalej, ale przy kolejnych pytaniach nie było jej łatwo. Przy pytaniu za 2 tys. zł znowu musiała skorzystać z koła ratunkowego (50:50), gdyż nie wiedziała, że "Zawodnicy short tracku ścigają się po lodzie" (inne odpowiedzi to: B. na wodzie, C. po śniegu, D. na żużlu).

d38eih0

Kolejne schody pojawiły się przy pytaniu za 20 tys. zł, na które zawodniczka zużyła ostatnie koło ratunkowe.

Tradycyjnym elementem munduru galowego żołnierzy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich są:

A. filcowe kapelusze

B. wiązane kierpce

C. portki z parzenicami

D. długi baranie serdaki

Ani Aneta, ani jej chłopak, do którego zadzwoniła z prośbą o pomoc, nie wiedzieli, że chodzi o filcowe kapelusze. Zawodniczka nie chciała ryzykować i opuściła studio z wywalczonym czekiem na 10 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d38eih0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38eih0