Rozrywka"Milionerzy": ciernie zastopowały uczestnika. Stracił sporą sumę

"Milionerzy": ciernie zastopowały uczestnika. Stracił sporą sumę

Pytanie pokonało uczestnika
Pytanie pokonało uczestnika
Źródło zdjęć: © kadr z programu | x

13.10.2021 07:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Milionerzy" to teleturniej, w którym o zwycięstwie decyduje nie tylko rozległa wiedza, ale też łut szczęścia. Pozornie łatwe pytanie może przekreślić szanse na wysoką wygraną. Przekonał się o tym uczestnik ostatniego odcinka.

W "Milionerach" niezmiennie liczy się wiedza, nie tylko ta wprost z encyklopedii, ale i powszechna, obeznanie w popkulturze czy zwyczajna spostrzegawczość i logiczne myślenie. Niejednokrotnie pytania wcale nie są podchwytliwe i odwrotnie, pozornie łatwe mogą sprawić spory kłopot. Do tego uczestnicy muszą wykazać się refleksem i decyzyjnością, a to wszystko pod wpływem dużego stresu.

Cóż, udział w tym programie jest dużo łatwiejszy z poziomu kanapy i sprzed telewizora. Nie da się jednak ukryć, że w programie często pojawiają się uczestnicy, którzy sprawnie sobie radzą nie tylko z zagadnieniami, ale i występem przed kamerą.

Świetnie zaprezentował się w ostatnim odcinku Marcin Gomza. Gracz szedł jak burza. Nie tylko był najszybszy w eliminacjach, ale też błyskawicznie doszedł do pytania za 20 tys. zł. Tu jednak pojawił się problem i błąd, który kosztował go sporą sumę.

Uczestnik musiał wybrać dokończenie zdania: "Trzy mają kolce, a jedno ciernie, które: A. jeż/ B. jeżyna/ C. jeżozwierz/ D. kaktus".

Gracz szybko wybrał odpowiedź B, czyli jeżynę. Niestety, nie był to dobry wybór, gdyż poprawną odpowiedzią okazało się D, czyli kaktus. Ostatecznie uczestnik zakończył grę zamiast z 20 tysiącami, jedynie z gwarantowanym tysiącem zł.

Oglądaliście ten odcinek?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także