ycipk-2c84j4

Mikołaj z "Rolnik szuka żony" zaraz po ślubie zrobił coś niezwykłego

Rolnik brał udział w 4. edycji programu Telewizji Polskiej. Ponieważ żony w show szukał jako 72-latek, było mu nieco trudniej niż młodym kolegom. I chociaż podczas kręcenia kolejnych odcinków okazywało się, że szansa na miłość jest coraz mniejsza, Mikołaj się nie poddał. We wrześniu stanął na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rolnik szuka żony: ślub Mikołaja dla wielu był zaskoczeniem
Rolnik szuka żony: ślub Mikołaja dla wielu był zaskoczeniem (East News)
ycipk-2c84j4

Jego wybranka to 40-letnia Marta, sąsiadka, która oglądała wielbiciela winorośli w "Rolnik szuka żony". Widziała perypetie Mikołaja i jego pragnienie, by znaleźć sobie idealną kobietę - dzięki temu odważyła się skontaktować z mężczyzną. Wkrótce okazało się, że mimo dużej różnicy wieku są dla siebie stworzeni, a do mediów trafiła informacja o rychłym ślubie.

Pod koniec września zakochani pobrali się w obrządku prawosławnym. Była piękna ceremonia i wesele do rana, ale to nie wszystko. Małżonkowie postanowili też w inny, szczególny sposób uczcić fakt założenia rodziny.

ycipk-2c84j4

- Zaraz po ślubie posadzili z Martą nową winorośl. Będzie im przypominać o tym dniu, a Mikołaj już nie może się doczekać, kiedy zaowocuje - czytamy w "Rewii".

Mikołaj stworzył z Martą wspólny dom, zasadził "drzewo", teraz czas na dzieci?

ycipk-2c84j4

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c84j4

ycipk-2c84j4
ycipk-2c84j4