Trwa ładowanie...
d239fhx

Mikołaj z "Rolnik szuka żony" zaraz po ślubie zrobił coś niezwykłego

Rolnik brał udział w 4. edycji programu Telewizji Polskiej. Ponieważ żony w show szukał jako 72-latek, było mu nieco trudniej niż młodym kolegom. I chociaż podczas kręcenia kolejnych odcinków okazywało się, że szansa na miłość jest coraz mniejsza, Mikołaj się nie poddał. We wrześniu stanął na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rolnik szuka żony: ślub Mikołaja dla wielu był zaskoczeniem
Rolnik szuka żony: ślub Mikołaja dla wielu był zaskoczeniem (East News)
d239fhx

Jego wybranka to 40-letnia Marta, sąsiadka, która oglądała wielbiciela winorośli w "Rolnik szuka żony". Widziała perypetie Mikołaja i jego pragnienie, by znaleźć sobie idealną kobietę - dzięki temu odważyła się skontaktować z mężczyzną. Wkrótce okazało się, że mimo dużej różnicy wieku są dla siebie stworzeni, a do mediów trafiła informacja o rychłym ślubie.

Pod koniec września zakochani pobrali się w obrządku prawosławnym. Była piękna ceremonia i wesele do rana, ale to nie wszystko. Małżonkowie postanowili też w inny, szczególny sposób uczcić fakt założenia rodziny.

- Zaraz po ślubie posadzili z Martą nową winorośl. Będzie im przypominać o tym dniu, a Mikołaj już nie może się doczekać, kiedy zaowocuje - czytamy w "Rewii".

d239fhx

Mikołaj stworzył z Martą wspólny dom, zasadził "drzewo", teraz czas na dzieci?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d239fhx

Podziel się opinią

Share
d239fhx
d239fhx