Trwa ładowanie...

Jessica Miemiec z "Rolnika" zaliczyła swoją pierwszą okładkę

Kandydatka do serca jednego z rolników biorących udział w show Jedynki pochodzi z Leszna. Nic więc dziwnego, że upomniała się o nią "Panorama Leszczyńska". Jessica, nawet jeśli nie zagrzeje w programie miejsca na dłużej, na pewno zostanie zapamiętana jako jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jessica Miemiec z "Rolnika" zaliczyła swoją pierwszą okładkęŹródło: Youtube.com
d2i42ip
d2i42ip

24-latka od początku budzi kontrowersje, które przekładają się na mnóstwo internetowych komentarzy (i, prawdopodobnie, oglądalność). Wiele z nich jest bardzo krytycznych - a to ktoś uznaje urodę Jessiki za dyskusyjną, ktoś inny śmieje się ze sposobu, w jaki Miemiec odpowiada na pytania. Dziewczyna wzięła udział w "Rolnik szuka żony" jako jedna z kilku kandydatek zaproszonych przez Krzyśka.

Znaki rozpoznawcze mieszkanki Leszna to wyrazisty makijaż i stroje, które rzucają się w oczy. W artykule o niej wydrukowanym w "Panoramie Leszczyńskiej" autorka przytacza fragment dialogu z odcinka programu:

d2i42ip

"Zapytana przez Krzysztofa, w jaki sposób zachęciłaby go, aby wybrał właśnie ją, odpowiedziała: - Umiem gotować, sprzątać, hmmm… Jestem rozrywkowa, czytam dużo książek. No nie wiem, jak odpowiedzieć na to pytanie - mówiła Jessica. - Najlepiej tak prosto, od serca, co czujesz – zachęcił rolnik. - A jakie było pytanie? - rzekła Jessica, a gdy rolnik je powtórzył: - No myślę, że swoją osobą, no bo czym? - wybrnęła". Zresztą zobaczcie sami:

Jessica w "Panoramie Leszczyńskiej" Materiały prasowe
Jessica w "Panoramie Leszczyńskiej" Źródło: Materiały prasowe

Kim jest Jessica? Dziewczyna uczy się w szkole kosmetycznej, a nabyte umiejętności wykorzystuje w pracy, zajmując się, między innymi, malowaniem paznokci. Podobno kocha zwierzęta, ale ze względu na wygląd, trudno uwierzyć, by odnalazła się w gospodarstwie. Sama jednak przyznała, że po dłuższym poznaniu mogłaby wyjść za Krzysztofa! Niestety, życie na wsi ma swoje minusy.

- Nie podobało mi się wczesne wstawanie i pyły unoszące się w powietrzu i w oborze, przez które miałam czerwone oczy. Mogłabym tam zamieszkać, ale musiałabym wprowadzić zmiany - wyznała w wywiadzie. Zdjęcie Jessiki pojawiło się na okładce pisma i w niewielkiej sesji wewnątrz tygodnika.

Jessica z "Rolnik szuka żony" Youtube.com
Jessica z "Rolnik szuka żony" Źródło: Youtube.com

Uczestniczka show przejdzie dalej? Krzysztof ulegnie jej urokowi, jak sądzicie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2i42ip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i42ip