Trwa ładowanie...
ycipk-2b03u6

Mieliśmy to cały czas przed oczami. Niesamowity zbieg okoliczności czy coś więcej?

Twitterowicz porównał zdjęcie bohatera "Wiedźmina" i innej słynnej postaci. Aż trudno uwierzyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wprawne oko internauty wypatrzyło zaskakujące podobieństwo
Wprawne oko internauty wypatrzyło zaskakujące podobieństwo (Materiały prasowe)
ycipk-2b03u6

Jaskier grany przez Joeya Bateya to bez wątpienia najpopularniejszy bohater netfliksowego "Wiedźmina". Jego "Grosza daj Wiedźminowi, sakiewką potrząśnij" to memogenny hit internetu, który od kilku tygodni nucą fani serialu. I który na YouTubie zbiera miliony wyświetleń.

ZOBACZ TEŻ: "Wiedźmin" Netfliksa: Jaskier z serialu naprawdę rozśmieszał Geralta!

ycipk-2b03u6

A co, jeśli wam powiemy, że Jaskier ma coś wspólnego z… disnejowską księżniczką? Do takiego wniosku doszedł twitterowicz, który zestawił ze sobą 2 zdjęcia.

Na jednym widzimy Bateya w kostiumie Jaskra, na drugim Elzę z bijącej rekordy popularności "Krainy lodu". Prawda, że widać podobieństwo? Zresztą zobaczcie sami:

Przy okazji, dla wszystkich fanów Geralta z Rivii mały wspaniałą wiadomość. Henry Cavill za pośrednictwem Instagrama potwierdził, że już niedługo ruszą przygotowania do preprodukcji 2. sezonu "Wiedźmina". Odtwórca Geralta z Rivii zasugerował również, że będzie regularnie informować o postępach dalszych prac.

ycipk-2b03u6

Drugi sezon "Wiedźmina" zapowiadany jest dopiero na 2021 r. Produkcja najnowszej serii zostanie przeniesiona z Węgier do Wielkiej Brytanii. Zdjęcia będą kręcone również m.in. na terenie Polski, Czech i Słowacji.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2b03u6

ycipk-2b03u6
ycipk-2b03u6