Michał Szpak nie zagłosował na Szemplińską

Michał Szpak nie zagłosował na Szemplińską
Basia Żelazko

25.02.2020 11:46, aktual.: 25.02.2020 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Szemplińska będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji. Ale jeden z jurorów wprost przyznał, że nie oddał na nią swojego głosu. Dlaczego?

23 lutego odbył się długo wyczekiwany finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020". W końcu poznaliśmy zwycięzcę, który jednocześnie będzie reprezentował nasz kraj w Rotterdamie. Zwyciężyła Alicja Szemplińska! z utworem "Empires". Wokalistka została wyłoniona na podstawie głosów widzów i jury. Już wkrótce 17-latka pojedzie na konkurs główny do Holandii.

Podczas niedzielnego programu wykonawców oceniali w jury Michał Szpak, Cleo i Gromee. Szpak przyznał właśnie, że wcale nie oddał głosu na Szemplińską. Ale oczywiście trzyma kciuki za jej zwycięstwo w konkursie.

- "Empires" to bondowski numer z szeroką linią melodyczną, która się niesie. Uważam, że ma ogromny, ogromny potencjał. Cieszę się, że Alicja poszła właśnie w taki klimat, bo to pokazuje jej talent - powiedział wokalista w rozmowie z Radiem Zet.

Na kogo zatem oddał swój głos? Nie ma tu niespodzianki: na Kasię Dereń. Był jej trenerem w show "The Voice of Poland", więc nic dziwnego, że stał za nią murem również w ostatnią niedzielę.

Co ciekawe, już dziś zagraniczni słuchacze chwalą naszą Alicję. Wśród opinii zamieszczanych przez słuchaczki i słuchaczy z zagranicy pod materiałem ze studia eliminacji do konkursu z piosenką Szemplińskiej powtarzają się zachwyty nad głosem wokalistki i nad jej młodym wiekiem. Zaczynamy trzymać kciuki już dziś!

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także