Trwa ładowanie...

Michał Szpak nie zagłosował na Szemplińską

Alicja Szemplińska będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji. Ale jeden z jurorów wprost przyznał, że nie oddał na nią swojego głosu. Dlaczego?

Share
Michał Szpak nie zagłosował na Szemplińską
d1roewq

23 lutego odbył się długo wyczekiwany finał programu "Szansa na sukces. Eurowizja 2020". W końcu poznaliśmy zwycięzcę, który jednocześnie będzie reprezentował nasz kraj w Rotterdamie. Zwyciężyła Alicja Szemplińska! z utworem "Empires". Wokalistka została wyłoniona na podstawie głosów widzów i jury. Już wkrótce 17-latka pojedzie na konkurs główny do Holandii.

Podczas niedzielnego programu wykonawców oceniali w jury Michał Szpak, Cleo i Gromee. Szpak przyznał właśnie, że wcale nie oddał głosu na Szemplińską. Ale oczywiście trzyma kciuki za jej zwycięstwo w konkursie.

d1roewq

- "Empires" to bondowski numer z szeroką linią melodyczną, która się niesie. Uważam, że ma ogromny, ogromny potencjał. Cieszę się, że Alicja poszła właśnie w taki klimat, bo to pokazuje jej talent - powiedział wokalista w rozmowie z Radiem Zet.

Na kogo zatem oddał swój głos? Nie ma tu niespodzianki: na Kasię Dereń. Był jej trenerem w show "The Voice of Poland", więc nic dziwnego, że stał za nią murem również w ostatnią niedzielę.

Co ciekawe, już dziś zagraniczni słuchacze chwalą naszą Alicję. Wśród opinii zamieszczanych przez słuchaczki i słuchaczy z zagranicy pod materiałem ze studia eliminacji do konkursu z piosenką Szemplińskiej powtarzają się zachwyty nad głosem wokalistki i nad jej młodym wiekiem. Zaczynamy trzymać kciuki już dziś!

d1roewq

Podziel się opinią

Share
d1roewq
d1roewq