Trwa ładowanie...

Tego jeszcze nie było. Matka z córką walczą o Kochanka

"40 kontra 20" to program, który z odcinka na odcinek zaskakuje coraz mocniej. Iza i Linda już raz widzów zaszokowały. Czy podobnie będzie teraz, gdy obie chcą walczyć o tego samego mężczyznę?

Share
"40 kontra 20": Linda i Iza będą rywalizować o tego samego mężczyznę?
"40 kontra 20": Linda i Iza będą rywalizować o tego samego mężczyznę?Źródło: 40 kontra 20
dz3utj4

"40 kontra 20" to program kontrowersyjny już z założenia. Dzielenie kobiet na dwa obozy ze względu na wiek, gdy wszystkie mają walczyć o względy dwóch mężczyzn - dwudziestolatka i czterdziestolatka... Brzmi dobrze? Niekoniecznie, jednak program, tak czy inaczej, zebrał ogromną rzeszę fanów, którzy w napięciu czekają na kolejny odcinek.

Największe jak do tej pory kontrowersje wzbudziły Iza i Linda, gdy wyszło na jaw, że łączą je więzy krwi. Pokrewieństwo nie mogło być chyba bliższe - to matka i córka. Zaskoczenia nie ukrywał nikt.

Linda od razu zainteresowała się Robertem Kochankiem. Iza, choć na początku zupełnie tego nie pokazywała, w końcu również dostrzegła w nim kandydata na partnera. Sytuacja zrobiła się dziwna i mało dla kobiet komfortowa, bo sam Robert Kochanek chyba nie zaczął nawet podejrzewać, co się kroi. Matka z córką rywalizujące o tego samego faceta? Tego jeszcze nie było.

Telewizyjne piękności sprzed lat

Kobiety odbyły ze sobą przynajmniej dwie szczere rozmowy na ten temat, a każda z nich wyprowadzała Lindę z równowagi. Po części rację ma Iza, która słusznie twierdzi, że jest w tym programie, by poznać obu mężczyzn i walczyć o tego, który jej się podoba. Z drugiej zaś strony zupełnie zrozumiała jest złość Lindy - czy ktoś chciałby wyrywać faceta z rąk własnej matki?

Doszło nawet do tego, że córka poprosiła matkę, by, jeśli się tak stanie, ta nie odwzajemniała pocałunku Roberta. W przeciwnym razie ona odejdzie z programu. Iza chyba nie do końca zaakceptowała słowa Lindy.

dz3utj4

Jak waszym zdaniem potoczy się ta sytuacja?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dz3utj4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz3utj4
dz3utj4