Trwa ładowanie...
ycipk-1jqee0

"MasterChef". Grzegorz Zawierucha wygrał 8. edycję. Brat pospieszył z gratulacjami

Rafał Zawierucha nie jest już jedynym znanym bratem w rodzinie. Grzegorz wygrał 8. edycję "MasterChefa". Aktor nie omieszkał mu pogratulować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Zawierucha pogratulował bratu zwycięstwa w show "MasterChef"
Rafał Zawierucha pogratulował bratu zwycięstwa w show "MasterChef" (Instagram.com)
ycipk-1jqee0

Grzegorz Zawierucha wygrał 8. Edycję "MasterChefa". Jurorzy przyznali jeszcze w programie, że tym razem byli wyjątkowo zgodni. O ich werdykcie zdecydowały niuanse. - Talent jednej osoby nas oczarował - mówiła Ania Starmach tuż przed tym, jak wręczyli utalentowanemu kucharzowi nagrody.

Zobacz wideo: Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

ycipk-1jqee0

Udział Grzegorza Zawieruchy wzbudzał spore zainteresowanie nie tylko ze względu na jego umiejętności. Ale też fakt, że jest starszym bratem aktora, Rafała Zawieruchy, który wystąpił w najnowszym filmie Quentina Tarantino.

Aktor początkowo nie krył zaskoczenia, że jego brat bierze udział w popularnym show. Przyznał jednak, że Grzegorz ma nieprzeciętny talent kulinarny i trzyma za niego kciuki, by zaszedł w programie jak najdalej.

Grzegorz Zawierucha zaszedł daleko, ba, z uśmiechem na ustach zwyciężył 8. Edycję kulinarnego talent show. Brat nie omieszkał mu pogratulować i zamieścił w mediach społecznościowych entuzjastyczny wpis.

ycipk-1jqee0

"Czy go poznajecie? Najświeższy MasterChef, a tam - mój kochany Brat - wygrywa !!!! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego co kocha - tak trzymaj brat!!!!!! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy gdzie i u kogo gotujemy ?" - napisał dowcipnie na Instagramie.

My również dołączamy się do gratulacji!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1jqee0

ycipk-1jqee0
ycipk-1jqee0