Trwa ładowanie...
d1vhdi3

"MasterChef". Grzegorz Zawierucha wygrał 8. edycję. Brat pospieszył z gratulacjami

Rafał Zawierucha nie jest już jedynym znanym bratem w rodzinie. Grzegorz wygrał 8. edycję "MasterChefa". Aktor nie omieszkał mu pogratulować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Zawierucha pogratulował bratu zwycięstwa w show "MasterChef"
Rafał Zawierucha pogratulował bratu zwycięstwa w show "MasterChef" (Instagram.com)
d1vhdi3

Grzegorz Zawierucha wygrał 8. Edycję "MasterChefa". Jurorzy przyznali jeszcze w programie, że tym razem byli wyjątkowo zgodni. O ich werdykcie zdecydowały niuanse. - Talent jednej osoby nas oczarował - mówiła Ania Starmach tuż przed tym, jak wręczyli utalentowanemu kucharzowi nagrody.

Zobacz wideo: Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

Udział Grzegorza Zawieruchy wzbudzał spore zainteresowanie nie tylko ze względu na jego umiejętności. Ale też fakt, że jest starszym bratem aktora, Rafała Zawieruchy, który wystąpił w najnowszym filmie Quentina Tarantino.

d1vhdi3

Aktor początkowo nie krył zaskoczenia, że jego brat bierze udział w popularnym show. Przyznał jednak, że Grzegorz ma nieprzeciętny talent kulinarny i trzyma za niego kciuki, by zaszedł w programie jak najdalej.

Grzegorz Zawierucha zaszedł daleko, ba, z uśmiechem na ustach zwyciężył 8. Edycję kulinarnego talent show. Brat nie omieszkał mu pogratulować i zamieścił w mediach społecznościowych entuzjastyczny wpis.

"Czy go poznajecie? Najświeższy MasterChef, a tam - mój kochany Brat - wygrywa !!!! Idzie jak burza, do swojego celu! Z luzem, radością i pasją do tego co kocha - tak trzymaj brat!!!!!! I osiągaj nowe szczyty! A ja zbieram zapisy gdzie i u kogo gotujemy ?" - napisał dowcipnie na Instagramie.

My również dołączamy się do gratulacji!

d1vhdi3

Podziel się opinią

Share
d1vhdi3
d1vhdi3