Trwa ładowanie...

Grzegorz Zawierucha wygrał "Masterchefa". Ma znanego brata, a gotowanie kocha od dziecka

Za nami finał programu "Masterchef". Statuetkę, czek na 100 tys. zł i kontrakt na wydanie książki wygrał Grzegorz Zawierucha.

Share
Grzegorz Zawierucha wygrał "Masterchefa". Ma znanego brata, a gotowanie kocha od dziecka
Źródło: Facebook.com
d3dntl5

Grzegorz Zawierucha to starszy brat Rafała Zawieruchy – aktora, który niedawno wcielił się w rolę Romana Polańskiego w filmie "Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino. Oprócz niego kucharz ma jeszcze troje biologicznego rodzeństwa. Jego rodzice prowadzili rodzinny dom dziecka i w sumie wychowali 24 dzieci.

Gdy Grzegorz dorastał, jego rodzice dużo pracowali, dlatego to on często przygotowywał obiad dla siebie i rodzeństwa.

Kucharz ma żonę i 8-letniego syna. Oprócz gotowania kocha żeglować i marzy o własnym jachcie.

Rafał Zawierucha nie wiedział, że jego brat chce spróbować swoich sił w "Masterchefie". W rozmowie z "Vivą" zdradził: - Nie wiem, jakie brat ma wrażenia po programie, bo nawet nie wiedziałem, że bierze w nim udział. Pierwszy raz usłyszałem, że Grzesiek jest na castingu miesiąc temu podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN. Wtedy się mega ucieszyłem. Ja tylko mogę powiedzieć, że on świetnie gotuje, uwielbia to robić. Trzymam za niego mocno kciuki i mam nadzieję, że uda mu się dojść jak najdalej.

d3dntl5

W finale 8. edycji "MasterChefa" zmierzyło się po raz pierwszy aż 4 finalistów. O tytuł MasterChefa walczyli: Magda Waś, Ania Łempicka, Marlena Cichocka, Grzegorz Zawierucha.

Zobacz także: Brat Rafała Zawieruchy próbuje zrobić karierę w TVN-ie! "Mam wspaniałą rodzinę, dbam o nią"

d3dntl5

Podziel się opinią

Share
d3dntl5
d3dntl5