Trwa ładowanie...
d1q42c0

Grzegorz Zawierucha wygrał "Masterchefa". Ma znanego brata, a gotowanie kocha od dziecka

Za nami finał programu "Masterchef". Statuetkę, czek na 100 tys. zł i kontrakt na wydanie książki wygrał Grzegorz Zawierucha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Zawierucha wygrał program "Masterchef"
Grzegorz Zawierucha wygrał program "Masterchef" (Facebook.com)
d1q42c0

Grzegorz Zawierucha to starszy brat Rafała Zawieruchy – aktora, który niedawno wcielił się w rolę Romana Polańskiego w filmie "Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino. Oprócz niego kucharz ma jeszcze troje biologicznego rodzeństwa. Jego rodzice prowadzili rodzinny dom dziecka i w sumie wychowali 24 dzieci.

Gdy Grzegorz dorastał, jego rodzice dużo pracowali, dlatego to on często przygotowywał obiad dla siebie i rodzeństwa.

Kucharz ma żonę i 8-letniego syna. Oprócz gotowania kocha żeglować i marzy o własnym jachcie.

Rafał Zawierucha nie wiedział, że jego brat chce spróbować swoich sił w "Masterchefie". W rozmowie z "Vivą" zdradził: - Nie wiem, jakie brat ma wrażenia po programie, bo nawet nie wiedziałem, że bierze w nim udział. Pierwszy raz usłyszałem, że Grzesiek jest na castingu miesiąc temu podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN. Wtedy się mega ucieszyłem. Ja tylko mogę powiedzieć, że on świetnie gotuje, uwielbia to robić. Trzymam za niego mocno kciuki i mam nadzieję, że uda mu się dojść jak najdalej.

d1q42c0

W finale 8. edycji "MasterChefa" zmierzyło się po raz pierwszy aż 4 finalistów. O tytuł MasterChefa walczyli: Magda Waś, Ania Łempicka, Marlena Cichocka, Grzegorz Zawierucha.

Zobacz także: Brat Rafała Zawieruchy próbuje zrobić karierę w TVN-ie! "Mam wspaniałą rodzinę, dbam o nią"

d1q42c0

Podziel się opinią

Share
d1q42c0
d1q42c0